25.10.2017

Ať už si pro parkování svého vozu vyberete jakoukoli garáž, je více než jisté, že i v oblasti garáží vznikají nejrůznější trendy. Samozřejmě nikdy neškodí se o nich něco dozvědět, i když dobře víte, že je nijak nevyužijete ve své praxi, že se jedná spíše o perličku pro zajímavost, pro zábavu. Zkrátka se dozvíte něco nového.

Hotová betonová garáž není jedinou vymoženostíbetonova garaze hotovegaraze 1

Vám možná připadá, že betonová garáž, kterou si můžete objednat hotovou a nemusíte se s ní stavět svépomocí, je tím největším hitem, jenž se u nás dá dosáhnout. Jistě, je to velice efektivní řešení, které vám v mnohém pomůže a vyřeší váš hlavní problém – parkování vašeho vozu v prostředí, jež ho dokonale ochrání před nepřízní počasí a zároveň také před zloději. Ti by si na něj samozřejmě mohli dělat zálusk, ovšem když bude ukryto, mají smůlu.

Uklidíte dovnitř hned dva vozy

Vaše prefabrikovaná garáž z jednoho kusu je dokonalou ukázkou kvalitní práce a chytrého řešení, ale jaké jsou trendy v zahraničí? Například jde o dvoupatrové garáže včetně výtahu. Je to jednoduché. Zajedete s jedním vozem do garáže, kde máte výtah a zaparkujete tam. Následně vylezete z auta a zmáčknete tlačítko výtahu. Ten i s autem vyjede do horního patra. Ve spodním patře, které v tuto chvíli zůstane prázdné, můžete zaparkovat svůj druhý vůz.

Parkovat před domem? Nepřípustné

Také je velice silným trendem mít bydlení, které je naprosto samozřejmě vybaveno vlastní garáží, i když zrovna nemáte vůz – můžete tam ukládat nějaké své cennosti, které v případě potřeby vystěhujete ven, abyste uvolnili místo svému vozu. Také nejsou in domy, kde byla původní garáž přestavěna a začleněna do obytného prostoru. Mít parkování pro svůj vůz, třeba v podobě betonové garáže je samozřejmostí. Nikdo se prostě nechce dívat na sousedovo auto parkující před domem na ulici, nebo na příjezdové cestě.