26.10.2017

Když si pořídíte garáž, samozřejmě potřebujete kvalitně vyřešit také vstup do garáže. Je to ve vašem vlastním zájmu. Proto věnujte dostatečnou pozornost garážovým vratům. Jestliže si vyberete správná, zaručíte tím mnohem větší ochranu svému vozu, bezpečnost a samozřejmě i pohodlí. Pomůže vám v tom dobře zvolení mechanika garážových vrat. Nabízí se velice jednoduché otevírací mechanismy.

Občas je dobré vyměnit mechanismy za nové02032010 623

Samozřejmě, že i betonové garáže potřebují opravdu dobrá funkční a bezpečná vrata. Jestliže si do nové garáže necháte vsadit jednoduchá stará vrata s ošoupaným zámkem, doslova tím dáváte zlodějům pozvánku k tomu, aby vás přišli navštívit. Ostatně, i když podobně jednoduché otevírací mechanismy vydrží dosti dlouho, jeví se jako bytelné, i tak není od věci o všem přemýšlet a po určité době mechanismus otevírání vyměnit. Zloději jsou totiž bohužel vždycky napřed před poctivci.

Důležité jsou senzory na bezpečnostní couvání

Jestliže opravdu nechcete, aby vás zloději navštívili, a je v takovém okamžiku jedno, zda vedle vašeho domu stojí plechová garáž nebo třeba jakákoli jiná, v rámci větší ochrany, bezpečnosti a pohodlí si pořiďte nová vrata se zámkem. Jaké jsou k tomu důvody? Prvním je samozřejmě bezpečnost. Moderní otevírací mechanismy mají třeba senzory na bezpečnostní couvání, pokud by někdo vraty procházel ve chvíli, kdy se zavírají. Dále je důležité, aby mechanismy nebyly příliš hlučné.

Ovládání na pevné kódy dává trumf zlodějům

Jde samozřejmě primárně i o ochranu prefabrikované garáže z jednoho kusu. Se staršími otevíracími mechanismy garážových vrat si zloději věděli rady. Dálkové ovládání fungovalo na pevné kódy. Ty moderní disponují změnou kódu pokaždé, když se mechanismus použije, takže nehrozí nebezpečí, že by kód mohl někdo zjistit a neoprávněně použít. Také nepotřebujete klíče.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.