30.10.2017

V současnosti stále více lidí dává přednost tomu nechat si přivézt a osadit již hotovou garáž před tím, aby stavěli garáž zděnou. Je to tak, počet instalovaných hotových garáží narůstá a není divu. Z mnoha důvodů jde o výhodné řešení, za které v budoucnosti poděkujete.

Ušetříte si čas, peníze i energiibetonova garaze hotovegaraze 7

Proč je tedy lepší hotová garáž, než zděná stavěná svépomocí? Na špici těchto důvodů, kterých je hned několik, ční především cena. Ano, je to tak, garáž dodaná již hotová vás vyjde na o poznání nižší cenu, než ta se kterou se budete dlouhé týdny, ba dokonce měsíce lopotit u vašeho domu. K tomu je třeba přičíst ještě energii a čas, které stavbou strávíte. Musíte brát v úvahu i to, že stavba, kterou děláte ve volném čase, nepůjde dopředu tak rychle, jak byste si představovali.

Objekt osadíte za pouhých pár hodin

Ovšem samozřejmě nejde jen o finanční náklady, které jsou u prefabrikované garáže z jednoho kusu nižší. Podstatné je i to, že montáž na základovou desku, nebo základové pásy se dá provést velice rychle. Je hotová během jediného dne za pouhých pár hodin. Prostě objednáte garáž, zaplatíte, přivezou vám ji, osadí a hned můžete parkovat. Naprosto jednoduché. Získáváte tak řešení parkování vašeho vozu, které je bez nadsázky na celý život.

Moderní vzhled, který se dá přizpůsobit

Bonusem navíc je skutečnost, že se betonová garáž dá bez problémů kamkoli přemístit. Pokud tedy během času změníte své stavební plány, není nic jednoduššího než garáž přesunout jinam. Kromě toho se tyto garáže pyšní velice moderním vzhledem, jenž se dá přizpůsobit na základě vašich představ. Samotná betonová garáž je naprosto k nerozeznání od běžné zděné garáže. Nároky na údržbu jsou přitom naprosto minimální, za to garance opravdu dlouhé životnosti je samozřejmostí.