1.1.11.2017

U naprosté většiny rodinných domů najdete garáž. Jestliže už jste si garáž pořídili, nejspíš si jednoho dne položíte otázku, zda svoji garáž zateplit, nebo nikoli. Jak se rozhodnout? Jisté je jedno v posledních letech dostávají přednost hotové garáže před těmi stavěnými svépomocí. Těmto garážím ale chybí zateplení.

Nízká teplota může způsobovat problémy5001776 1

Je na vás, zda vám více učarovala betonová garáž, nebo naopak její plechová sestřička, obě jsou výborným řešením otázky parkování a mají spoustu výhod. Potřebujeme se ale rozhodnout, zda se pustit do zateplování garáže nebo nikoli. Záleží to na mnoha věcech, například na tom, jestli je garáž spojena s domem, nebo nikoli. Pokud je propojena s domem, pak může nízká teplota v garáži představovat problém – chlad vniká i do domu.

Vhodným řešením zateplení celé garáže

Také se prostory prefabrikované garáže z jednoho kusu často využívají nejenom jako stání pro automobil, ale zároveň i jako sklad různých věcí. V takovém případě ale musíte v úvahu i to, zda tyto věci nejsou náchylní na změny teplot. Musíte zjistit, zda je nízké teploty nemohou poškodit. Jestliže nechcete, aby skladované věci poškodil chlad, nebo aby z prochladlé garáže mráz pronikal do domu, jediné, co vám pomůže, je kompletní zateplení celé garáže.

Vytvoříte uvnitř příjemné klima

Jak u plechové garáže provést zateplení? Je třeba kvalitní izolací pokrýt stroj i stěny. Nejlepší je zaizolovat všechno, i když někdo třeba zaizoluje třeba jen strop a stěny související se stavbou domu, aby tudy nepronikal chlad. Například se dá využít pěna, která se nastříká na stěny a strop a utěsní všechno. Tímto způsobem ušetříte čas, peníze i energii. Zároveň tímto krokem, tedy izolací, vytvoříte v garáži příjemné klima, které se tam bude bez potíží udržovat.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.