17.11.2017

Když si kupujete auto, určitě chcete, aby vám vydrželo co nejdéle. Ovšem pokud požadujete dlouhou životnost svého vozu, měli byste proto také něco udělat. Nelze si myslet, že vám všechno samo spadne do klína. Především byste měli pro svůj vůz vybrat kvalitní garáž.

Zloději znají sofistikované způsoby5

Stavba garáže patří mezi nejkomplexnější a nejlepší řešení pro úkryt vašeho vozu. Doslova s ní zabijete víc much jednou ranou. Získáváte nejenom ochranu před nepřízní počasí a možným vznikem koroze, ale také před vandaly a zloději. Ti totiž vymýšlejí stále sofistikovanější způsoby, jak váš vůz ukrást a je proto ve vašem zájmu jim v tom zabránit. Kvalitní betonová garáž s moderními vraty, které nelze tak snadno otevřít pro ně může představovat dostatečnou překážku, která je odradí.

Ušetříte si rozsáhlý úklid

Výhodou prefabrikované garáže z jednoho kusu je ale také mnohem jednodušší údržba vozu. Například v zimě svoje prostě a jednoduše uklidíte do garáže a nemusíte díky tomu při každém výjezdu odstraňovat sníh a mráz z kapoty. Na podzim si zase ušetříte úklid napadaného listí. Když někam spěcháte, takové zdržení spojené s údržbou dokáže pěkně otrávit. Kromě toho se garáž dá využít k uskladnění různých věcí spojených s údržbou a starostí o auto jako například náhradní díly.

Hodí se i dvojgaráž

Pokud jste náročnější, máte v rodině dva vozy, nebo si druhý vůz budete výhledově pořizovat, na místě jsou i úvahy o pořízení betonové dvojgaráže. Ta dokáže bez potíží poskytnout prostor hned pro dvě auta a zároveň také nabídnout i místo pro uskladnění různých věcí – ke stěnám je možné postavit regály. Jestliže bude ve dvojgaráži parkovat jenom jeden vůz, druhé parkovací místo se potom dá využít jako kutilská dílna nebo také sklad materiálů či zásob. K dispozici jsou třeba i patrové garáže.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.