15.12.2017

Bezpečnost a pohodlí, to jsou zřejmě dvě nejhlavnější výhody hotové garáže. Právě z těchto důvodů po ní mnoho lidí sahá raději a častěji než po přístřešku. Nabízí totiž vám a vašemu vozu mnohem větší komfort, což zcela určitě oceníte. A samozřejmě je vaše auto chráněno před nenechavci.

Přístřešek váš vůz neochrání dokonale5

Pokud by se někdo pokusil vloupat do otevřeného přístřešku pro auto, samozřejmě takový úkryt nepředstavuje žádný problém. A to i v případě, že máte přístřešek na svém pozemku, který je dokonce i oplocený. Není totiž problém si zajistit vstup, otevřít násilně vstupní bránu na pozemek a s vozem odjet. Klidně by se vám tak mohlo stát, že ráno se probudíte a váš vůz pod přístřeškem už nebude. Pokud nechcete riskovat zklamání, potom bude lepším řešením například betonová garáž.

Oceníte dálkové ovládání

Podobně ale pochopitelně poslouží třeba i plechová garáž. Podstatné je především to, aby garáž byla vybavena opravdu kvalitními vraty, protože stará vrata s jednoduchým zámkem samozřejmě dokáže každý zloděj otevřít a opět byste riskovali, že své auto ráno nenajdete na svém místě. Proto potřebujete vrata, která odolají násilnému přelomení, vypáčení nebo také vytažení. Kdo má rád komfort, určitě ocení dálkové ovládání, tedy motorické otevírání na dálku. Jednoduše, když bude pršet, nebudete muset chodit ven.

Vejde se všechno

Kromě toho ale nabízejí prefabrikované garáže z jednoho kusu i další bonus, a sice, že můžete mít hned u auta uloženo například nářadí, které potřebujete. Prostě v garáži se dá uložit celá řada dalších věcí, a to například jízdní kola, travní sekačka. Vyplatí se proto naplánovat si tak velkou garáž, kde by se vešly všechny tyto věci i vůz. Zároveň je další výhodou garáže, že v zimě nenastupujete venku v mrazu do studeného vozu, což vám samozřejmě venku hrozí.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.