24.5.2020

BETONOVÁ GARÁŽ Rekers znamená bezkonkurenční poměr ceny a užitkové hodnoty. Snadno tedy uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V současné době patří mezi nejžádanější modely betonových garáží v sortimentu HobbyTec.cz.

Důvody její obliby

Tato jednomístná betonová garáž jako jedna z mála na našem trhu již od výroby disponuje podlahou. A už od prvotního návrhu je navržena jako garáž modulová, to znamená, že lze pro parkování využít jeden jediný kus, ale také sestavit více samostatných modulů do jedné velké garáže, dvojgaráže či rovnou celého segmentu řadových garáží.

Jednotlivé moduly se dají rozdělit příčkou na poloviny, a jednoduše tak vznikne například dvojgaráž s odděleným prostorem pro dílnu.

Případně zakoupíte jeden modul a teprve ve chvíli, kdy si do rodiny či firmy pořídíte další automobil, přistavíte druhou garáž. A to během několika hodin od jejího dodání.

Volba celkových rozměrů je tedy čistě na vás. Stejně jako rozhodnutí, který z osmi standardních barevných odstínů zvolíte pro omítku či kterému typu střechy dáte přednost – ploché anebo valbové.

Výklopná vrata lze nahradit za rolovací, popřípadě je opatřit elektropohonem. A je tu celá řada dalších konstrukčních úprav přesně podle vašeho přání, jako je vyřezání otvoru pro okno, boční vchodové dveře, ale třeba i zateplení garáže. Betonové garáže jsou navíc mobilní, proto je můžete v případě potřeby přesunout. A najdou široké uplatnění i jako takzvané dočasné stavby.

  • Velkou výhodou je také samotná rychlost osazení garáže a možnost stavění do patra či umístění ve svahu.
  • Kromě jednomístné garáže najdete v naší nabídce také již hotové dvojgaráže s různým stupněm vybavení.
  • Samotný výrobce Rekers patří ke špičce na trhu, je zárukou prvotřídní německé kvality.

Betonovou jednomístnou garáž Rekers se zárukou na 10 let objednávejte na Hobbytec.cz.