18.8.2020

Chcete důkaz, že i obyčejná, levná plechová dvojgaráž může být praktická a líbivá zároveň? – A to hned pro dvě auta!

Co vše barevná dvojgaráž přináší

 

barevná plechová garážBarvy bez limitů


Plechová dvojgaráž může mít kteroukoliv z 23 barev, které jsou součástí standardní nabídky. Jsou pečlivě vybrány tak, abyste je snadno, bez zdlouhavého rozhodování, sladili v podstatě s každým okolím. Za příplatek je vám pak navíc k dispozici téměř bezbřehá paleta barev vzorníku RAL. Fantazii se meze nekladou.

 

Od velké po největší


Barvami to nekončí. Zvolit si můžete také z pěti rozměrů, a to v rozptylu od 6 x 5 až po 6 x 7 m, takže ať už si vyberete kterýkoliv, vaše nová garáž nebude žádný trpaslík, ale garáž s velkým G.

Nejenže do ní zaparkujete dvě auta jakoby nic, ale ještě vám zbyde dostatek místa pro pohodlný pohyb okolo něj. Dvojgaráž navíc nabízí vynikající příležitost i pro majitele jednoho vozu. Rozdělením garáže na dvě části totiž získáte kromě prostorné parkovací plochy také dostatek prostoru pro svůj kutilský koutek či přímo menší dílnu.

Navíc se dá dodatečně zvýšit strop – až na celkovou výšku 3 m.

Montáž raz dva


Garáž vám dodáme buď rozloženou, k montáži svépomocí, anebo ji smontujeme za vás. Ať už se rozhodnete jakkoliv, montáž je vždy otázkou hodin. Do 24 hodin ji složíte i bez větších zkušeností – a to bez použití těžké techniky. Stačí přizvat pár známých a je to.

 

Jen tak něco s ní nezamává


Základem montované konstrukce jsou ocelové L a U profily, plechy jsou žárově zinkovány, stěny nýtovány na rám garáže. Výsledkem je stabilní garáž se střechou zaručující vysokou únosnost při zatížení třeba napadaným sněhem.

Třeba i na míru 


Velkým plusem nejen této, ale všech našich plechových garáží je, že umožňují provést konstrukční úpravy na míru vašim potřebám a požadavkům. Tato plechová dvojgaráž je proto dostupná jak ve variantě s plochou, tak i sedlovou střechou. Dá se opatřit dodatečným výřezem pro okna či dveře, změnit typ brány anebo dovybavit příslušenstvím z naší nabídky…