1.9.2020

IZAR, to je garáž pro motorky, ale i menší městské vozy, kterou si právě proto u nás oblíbila řada zákazníků. Co vše nabízí a jak vyniká?


garage en bois pour votre vehicule 4x6 1Unikátní design, kvalitní materiály a široké využití


Kompaktní rozměry 320 x 520 cm této dřevěné garáže nejsou jedinou výhodou. Klíčový je vzhled připomínající menší rekreační chatku, za což vděčí nejen chytrému designu, ale také správné volbě dřeva.

Řeč je samozřejmě o severské borovici s výbornými vlastnostmi a dlouhou životností – skandinávská kvalita. Roste v rozdílných podmínkách a pomaleji, proto obsahuje daleko více pryskyřice, takže je odolnější než borovice rostoucí u nás a současně má daleko bohatší kresbu.

Právě pro její tradiční, a přesto poutavý vzhled garáž využívá řada majitelů v letních měsících také jako sezónní rekreační chatku.

Montáž raz dva


Designéři navíc při návrhu této dřevěné garáže mysleli také na proces montáže. Pokud jste šikovní, můžete se pustit do montáže svépomocí – s partou zručných přátel ji zvládnete hravě sestavit i za 1–3 dny. (Nezapomeňte však předem připravit vhodný podklad – betonovou desku či patky.)

Samozřejmě můžete nechat montáž zcela na našich zkušených pracovnících, kteří garáž IZAR postaví raz dva.

Prostor a další vlastnosti


Prostor garáže tvoří jedna místnost, vhodná jak pro parkování, tak zřízení malé dílny. Okna s dvojitými skly zajišťují dostatečné prosvětlení a dvoukřídlá vrata pohodlný vjezd či výjezd s vozem za každé situace.

rsz phoca thumb l plechove garaze siebau janousek wooden garaz3 pudorys

 

*V době zveřejnění tohoto článku stoji garáž IZAR 88 577 Kč (sleva 17 %) a součástí objednávky je navíc zdarma také lehká střešní krytina z asfaltového šindele, která nezatěžuje střechu jako jiné krytiny a současně působí v kombinaci s dřevěnou konstrukcí velmi esteticky.

Pro zjištění dostupnost asfaltových šindelů k objednávce a aktuální cenu navštivte produktovou stránku garáže.