Dřevěné přístřešky z lepeného dřeva

pristresek dreveny

Dřevěné přístřešky představují přístřešky vysoké kvality a elegantního vzhledu. Garážová stání  jsou dodávána výhradně z kvalitního evropského dřeva podle tradičního umění truhlářů. Dřevěné přístřešky je možno přizpůsobit požadavkům zákazníka tak, aby přístřešek co nejlépe zapadl do architektonického stylu zákazníkova bydlení.

Dřevěné přístřešky

Dřevěné přístřešky jsou v současnosti velmi módním a vysoce estetickým řešením garážového stání, které nejenže poskytuje dostatečnou ochranu automobilu před nepříznivými vlivy počasí, ale také slouží jako výrazný oživující architektonický prvek domu a zahrady. Dřevěné přístřešky pro auto (carporty) k se těší velké a neustále rostoucí oblibě. Vděčí za to především své vysoké kvalitě jak z hlediska provedení, tak výběru materiálu. Díky tomu je zaručena dlouhá doba životnosti, přesahující minimálně několik desítek let.

Dřevěné přístřešky – cena a variabilita

a banner akční nabídka

 

Cena dřevěných přístřešků se odvíjí od typu provedení a případného pořízení dodatečných doplňků. Kvalitní a designově poutavý přístřešek, Systém je maximálně variabilní, díky tomu si můžete svůj přístřešek přizpůsobit na míru osobním požadavkům. K dispozici jsou jak standardní jednoduchá stání pro jeden automobil, tak stání pro dva vozy. Dřevěné Carporty dále nabízejí výběr z více typů provedení střechy. Jednoznačně nejoblíbenější variantou jsou přístřešky s plochou střechou. Hodí se totiž téměř kdekoliv a k jakémukoliv jinému architektonickému stylu. Případně lze zvolit sedlovou nebo pultovou střechu a vytvořit tak nejen stání pro automobil, ale také vkusnou zastřešenou terasu. Pokud toužíte po luxusnějším přístřešku, doporučujeme valbovou střechu nebo designové přístřešky na míru. Dřevěné designové Carporty přímo překypují luxusem a originálním designem, který dělá z obyčejného a dobře vypadajícího stání hotové umělecké dílo. Jedná se tak o ideální řešení pro náročnější klienty, kteří se nespokojí s kdečím a potrpí si na jedinečnost. Pro ekonomicky a ekologicky smýšlející zájemce, jsou připraveny přístřešky se solárními panely. Se solárními přístřešky se můžete stát soběstačnými ve výrobě elektřiny a podstatně tak ušetřit náklady na energie.

ceník

pristresky16

pristresky17

pristresky18

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.