Hliníkové přístřešky One Trade®

designove pristresky

Potřebujete nový přístřešek na auto? Chcete účel splnit s moderním designem a zároveň s elegancí? Naše hliníkové přístřešky One Trade ®  Vás o tom zcela jistě přesvědčí. Přístřešky jsou vhodné pro vozidla, ale i třeba nad vchodové dveře, místo pergoly, klasické garáže, aj. Dodáváme je v různých provedeních a barvách, záleží tedy čistě jen na Vás, o jaký typ, barvu, design máte zájem. Přístřešky One Trade ®  nebo také carporty nabízíme moderní, luxusní, ale i levnější varianty pro méně náročné klienty, takže materiálově to může být i hliník nebo ocel. 

Hliníkové přístřešky – výhody a vlastnosti přístřešků One Trade ® 

S tím, jak narůstá počet automobilů, stoupá také poptávka po bezpečném a cenově výhodném krytém stání, které automobil ochrání jak zvenku, tak i zevnitř. Hliníkové přístřešky One Trade ® splňují oba tyto požadavky na výbornou.

Nejširší nabídka přístřešků na auta www.hotove-pristresky.cz 

pristreskynabidka

Podívejte se co vše vydrží hliníkové přístřešky

 

Přístřešky jsou vyráběny výhradně z kvalitních materiálů. Stěžejním prvkem je eloxovaný hliník použitý pro konstrukci stání, čímž je zaručena její dlouhá životnost, vysoká odolnost proti vzniku rzi vlivem nepříznivých přírodních vlivů a dalším způsobům poškození. Výhodou je také barevná stálost materiálu a snadná a téměř minimální potřeba údržby. Totéž platí o polykarbonátové střeše, jejíž odolnost je ve srovnání s ostatními materiály, jako je například sklo podstatně vyšší. V případě zmíněného a často používaného skla až 20x. Polykarbonát rovněž až 100 % zamezuje průniku UV a 75% infračerveného záření skrze střechu do interiéru vozu, kde tak nevznikají nepříjemně vysoké teploty. Polykarbonát také disponuje 90% odolnosti proti zkroucení, tvar střechy tak zůstává zachován.

a banner akční nabídka

Hliníkové přístřešky jsou k dispozici rovnou v 5 základních sériových řadách, přičemž v závislosti na sérii a typu je možné spolu přístřešky kombinovat. Díky tomu se výrazně zvyšuje variabilita celého systému a přizpůsobení stání do podoby, která bude plně vyhovovat vašim požadavkům. Na výběr je pak mezi klasickým jednoduchým hliníkovým přístřeškem se stáním pro jeden automobil, případně pro dva nebo rovnou vozy. One Trade ®  tak nabízí ideální řešení nejen pro jednotlivce, ale i početnější rodiny s více automobily, a také firmy, které tak mohou zaměstnancům poskytnout kvalitní kryté stání. Dále si lze barevně přizpůsobit konstrukci i střechu stání. Případně dodatečně vybavit o podpůrné sloupky či vyztužit střechu, čímž ještě zvýšíte pevnost a odolnost přístřešku. To pak oceníte zejména v případě, že bydlíte ve výše položených horských oblastech, kde mnohdy představuje problémy silný vítr nebo sníh.