4639 00650588965e30aee3deaac229e88196

Hliníkové přístřešky pro dvě auta OneTrade®

Přizpůsobitelnost

Luxusní moderní design, kvalita a přizpůsobitelnost, to jsou hlavní přednosti carportů OneTrade®. Především díky důmyslnému návrhu konstrukce a široké modelové řadě přístřešků, je lze snadno kombinovat do různých sestav. A vytvořit tak stání nejen pro jedno, ale i pro dvě auta, případně rovnou několik desítek vozů.

Přístřešek pro dvě auta je součástí každé modelové řady. Kromě širokých modelů navržených přímo pro dva vozy, máte možnost vzájemné kombinace jednoduchých přístřešků s jedním stáním. A to konkrétně do sestavy M (spojení přístřešků směrem k sobě), sestavy Y (spojení dvou přístřešků zadní stranou směrem k sobě – do tvaru písmene Y) a sestavy In-line (do řady za sebe).

Variabilita však umožňuje sestavit nejen přístřešek pro dvě auta, ale také jednomístné stání s prodloužením např. pro motorku, úschovu kol a podobně.

a banner akční nabídka

Odolnost

Carporty jsou zároveň vysoce kvalitní, ošetřené povrchovou úpravou, která odolá nepříznivému počasí a korozi. A nevyžadují prakticky žádnou údržbu, a tím šetří váš čas i energii. Polykarbonátové zastřešení s nosností od 60 do 120 Kg/m2 (dle modelu) snese velkou zátěž a celý přístřešek hravě obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách, odolá totiž i větru o síle přes 120 Km/h. Skálopevná stabilita je tak zaručena.

Foto hliníkové přístřešky One Trade ® 

Podívejte se co vše vydrží hliníkové přístřešky

Samostatnou kapitolou jsou Carporty řady Snow Ski, jejichž robustní konstrukce vydrží opravdu cokoliv, i vítr o rychlosti 165 Km/h. Nebo až 150 cm nános sněhu.

Jsme výhradní zástupce japonského výrobce  VSTUPTE na stránky výrobce ZDE

 

ceník

Hliníkové přístřešky One Trade®

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.