pristresky

pristresky2

5 důvodů, proč chtít přístřešek:

  • Nízká cena
  • Moderní design
  • Vysoká přizpůsobitelnost
  • Rychlá stavba
  • Široké využití

Přístřešek ušetří peníze

Přístřešek je levnou, ale přesto velmi kvalitní alternativou klasické garáže. Oproti zděné garáži nabízí až o 60% nižší pořizovací cenu. Úspory tak dosahují desítek až stovek tisíc korun. Levný přístřešek Palram pořídíte již od 18 000 Kč, Ocelový přístřešek Siebau od 58 000 a stání One Trade® s polykarbonátovou střechou s ochranou proti UV a infrazáření od 27 000 Kč.

Stylový design

Moderní přístřešky nabízejí originální a líbivý design, který oživí nejen své okolí, ale také dodá vašemu automobilu ještě větší šmrnc. Dřevěné designové přístřešky jsou pak pravým ztělesněním luxusu a jedinečnosti, díky čemuž se z obyčejného přístřešku pro auto stává téměř umělecké dílo.

Maximální variabilita

Přístřešky jsou velmi variabilní. Především ty hliníkové, které zároveň vynikají svou odolností vůči nepříznivým klimatickým vlivům či korozi.A jsou 100% bezúdržbové, šetří tek váš čas. Je tak zcela na Vás jaké bude mít přístřešek rozměry, typ střechy, druh střešní krytiny, barevný odstín nebo počet stání. K dostání je jak jednoduchý přístřešek, tak přístřešek pro dva automobily. Případně lze pořídit i řadové provedení. Přístřešky One Trade® lze i vzájemně kombinovat.

a banner akční nabídka

Na trhu jsou také dostupné stavebnicové přístřešky značky Palram, určené pro montáž svépomocí, které jsou ideálním řešením krytého stání pro kutily. Dalším výrobcem stavebnicových garážových stání je např. Carportwerk (EasyCarport).

Rychlá a snadná stavba

Stavba garáže je nákladná a časově náročná. Postavit přístřešek je otázkou několika hodin. Ihned po dokončení jej můžete začít používat podle své libosti.

Nejen k parkování vozu

Přístřešek pro auto nemusí sloužit pouze k jeho parkování a ochraně před nepřízní počasí. Skvěle také nahradí chybějící zahradní pergolu, takže můžete získat i příjemné místo k odpočinku, práci i zábavě. Stejně tak může přístřešek posloužit jako dočasný sklad materiálu, dřeva nebo úschovna zahradního nábytku a podobně. Možností je nespočet.

Více informací na www.hotove-garaze.cz

Ocelový přístřešek na dvě auta s boxem

Nástavbový ocelový přístřešek                                          

Přístřešek ocelový 

Dřevěný přístřešek na dvě auta