centrum13

Carporty OneTrade - japonský originál versus čínská kopie

Řada z nás se při nákupu rozhoduje podle ceny. A ve snaze ušetřit, tak neváhá sáhnout po levnějších, ale nekvalitních kopiích produktů. V případě přístřešků OneTrade/Sankyo Tateyama, nemusí být tato volba správná. Radost z úspory několika tisící, se totiž může snadno změnit ve zklamání. Čtěte dále a dozvíte se, jak nenaletět vychytralým obchodníkům, a proč dát přednost originálnímu Carportu.

moderní přístřešky na auto

Stejný design, rozdílná kvalita

Čínské napodobeniny designových hliníkových přístřešků OneTrade, jsou od těch originálních z Japonska napohled téměř k nerozeznání. Ve skutečnosti jsou rozdíly mezi nimi naprosto zásadní. Tím hlavním, je absence jakýchkoliv certifikátů a statických posudků, jasně prokazujících jejich bezpečnost, odolnost a kvalitu. Japonské carporty splňují veškeré kvalitativní požadavky a disponují potřebnými certifikáty, včetně prestižního TÜV.

Problémem čínských kopií je rovněž výrazně nižší stabilita a odolnost vůči větru, což při působení silného větru nebo jiných nepříznivých klimatických vlivů, může vést k poškození, ale i zřícení carportu na zaparkovaný automobil… Originální přístřešky OneTrade vynikají skálopevnou stabilitou i za extrémně nepříznivých podmínek. Standardní modely hravě odolají větru o rychlosti až 120 Km/h. U vybraných modelů je to až 165 Km/h.

Rozdílná je i účinnost UV ochrany střešní krytiny a míra propustnosti světla. UV Filtr originálních carportů je 100% odolný proti UVA a 75% proti IR (UVB) záření. A propouští přes 90% slunečního světla.  Čínské produkty se mohou "chlubit" o poznání nižšími hodnotami. Díky tomu, se teplota pod přístřeškem, potažmo v interiéru vozu, může lišit i o více než 10 °C.

Nadstandardní záruka a servis

Dalším důvodem, proč dát přednost kvalitnímu originálu OneTrade je 10 letá záruka, kterou poskytujeme na všechny typy Carportů této značky. Rovněž zajišťujeme profesionální servis včetně montáže přímo u zákazníka, kterou provádí naši zkušení čeští zaměstnanci. Na rozdíl od jiných prodejců, jsme také prokazatelně realizovali desítky montáží u spokojených klientů, a jejich počet každým dnem narůstá. Carporty si také můžete prohlédnout v našem ukázkovém centru přístřešků a garáží, které je zároveň největším ukázkovým centrem tohoto typu v ČR. 

Foto japonské hliníkové přístřešky One Trade ® 

showroom

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.