Typy hliníkových přístřešků

(vyberte si typ z nabídky výše - kliknutím se Vám otevře nabídka)

Hliníkové přístřešky/designové carporty OneTrade vynikají svým luxusním vzhledem a kvalitou zpracování, přizpůsobitelností i širokou nabídkou rozdělenou do 7 modelových řad. Z nichž má každá vlastní, nezaměnitelný design a specifické vlastnosti. Hledáte nebývalý luxus a dokonalost v každém směru? Nebo spíše „obyčejnější“, ale vysoce moderní přístřešek, který každého uchvátí svou jednoduchostí a je levný? Ať už toužíte po jakémkoliv typ přístřešku, spolehlivě ten svůj v nabídce OneTrade najdete.

Jaké hliníkové přístřešky – designové carporty OneTrade dodáváme?

KCR série

Základní modelová řada, která se vyznačuje jednoduchým, elegantním designem, 2 sloupky na boční straně a nadstandardní odolností vůči větru – až do 137 Km/h. Vzhledem k tomu a nízké ceně, se tak jedná o skvělé řešení pro každého, kdo chce pro svůj vůz prvotřídní ochranu bez velkých investic.

KRB/KRBS série

Designově shodný model se sérií KCR, jehož hlavní rozdíl tkví ve vyšší nosnosti střechy  - 90 Kg/m2 s možností zvýšení až na 150 Kg/m2. Odolnost proti větru až o rychlosti 137 Km/h je pro KRBS i KCR shodná.

KDR série

Netradičně vypadající hliníkové přístřešky. Designové provedení je nejen elegantní, ale především praktické. Na jedné straně protažená střecha zajišťuje větší zastínění plochy carportu a chrání automobil před větrem.

KS/KSS série

Jednoduchost. Univerzálnost. Odolnost. Největší přednosti této modelové řady přístřešků s rovnou střechou. Provedení KS disponuje 2 sloupky a nosností 60 Kg/m2, typ KSS má pak o sloupek více. Hravě tak snese zátěž až 90 Kg/m2.  Odolá větru o rychlosti až 137 Km/h.

 

přístřešky na auto

My Lish série

Na první pohled luxusní designový přístřešek s originálně pojatou střechou ve formě mřížové konstrukce se spodním uchycením. Dostupné ve variantě Standard s 2 sloupky a Deluxe se 3 sloupky, u které si na rozdíl od verze Standard vybíráte kromě barevného odstínu hliníku, také dekor laminátového obložení na sloupcích.

  • STANDARD - odolnost proti větru: 120 Km/h a nosnost: 60 Kg/m2
  • DELUXE - odolnost proti větru: 137 Km/h nosnost: 90 Kg/m2

RSC série

Zajímavá originální střecha z odolného polykarbonátu s uchycením na závěsných sloupcích, vedoucích z nosných sloupů na bocích v zadní části přístřešku, uchvátí každého.  Zvýšená odolnost proti větru až na 137 Km/h – s přídavnými opěrnými sloupky do 151 Km/h. Standardní nosnost střechy 60Kg/m2 s možností dalšího zvýšení.

Snow Ski série

Skálopevná stabilita a maximální odolnost i v těch nejkrutějších podmínkách, to největší výhody přístřešků Snow Ski, které jsou jako stvořené pro ochranu automobilu v nepříznivých podmínkách, zasněžených a větrných oblastech. Snadno odolají 50 až 150 cm nánosu sněhu (dle počtu sloupků). A větru rychlosti nepředstavitelných 165 Km/h.

Objednejte si kterýkoliv z těchto designových přístřešků, zajistěte svému vozu bezpečí za každého počasí a obohaťte svou zahradu nebo firemní parkoviště o luxusní architektonický prvek. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.