Série KCR se řadí do základní třídy přístřešků One Trade ®. Velkou předností je jednoduchý, ale moderní design a variabilita. Nabízí tedy nejlepší poměr ceny a zpracování.

Luxusní, lehká a především vysoce odolná polykarbonátová střešní deska ve tvaru půloblouku, je uchycena na konstrukci z eloxovaného hliníku. Dvojice opěrných sloupků pak zajišťuje maximální stabilitu.Veškeré materiály jsou bezúdržbové a mají mimořádně dlouhou životnost a vysokou odolnost proti nepřízni počasí. Přístřešek tak může chránit váš vůz a zkrášlovat zahradu či firemní sídlo po desetiletí, bez toho, aniž byste se museli zabývat pravidelnou údržbou.

baner masakr cen maly

KCR Single

Standardní provedení Single je určeno pro 1 automobil. Propojením těchto 2 stání, však lze docílit několika kombinací v podobě přístřešku Y-Joint, M-Joint a Double-Joint. A vytvořit tak další parkovací místo nebo úložný prostor. Výsledná podoba Carportu se tedy odvíjí od vašich nároků na počet míst a prostorové možnosti daného místa, kde bude instalován.

KCRT a KCRW

Modelová řada KCRW zahrnuje hned 3 typy přístřešků. Jednoduché provedení pro jeden automobil, široké provedení pro 2 automobily, a také prodlouženou variantu s prostorem na kolo či motocykl, které je vybaveno 8 sloupky. Výhodou rozšířeného a prodlouženého modelu KCRW či KCRT, jsou ve srovnání KCR Single podstatně čistější linie a celkový vzhled.

Model KCRT je speciálně navržen tak, aby poskytl dostatek prostoru pro pohodlné parkování rovnou pro 3 automobily. Jedná se o nejširší dodávaný přístřešek.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KCR

  • Možnost propojení jednotlivých dílů a rozšíření prostoru přístřešku
  • Zvýšená odolnost proti větru o síle až 137 Km/h
  • 100% UV (ochrana proti UVA) a  75% IR (ochrana proti UVB záření)
  • základní nosnost střechy 60 Kg/m2

kc

kc1

kc double2

kc muster

kc pristresek

kc solo

pristresky one trade 2

kc double

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.