Hliníkové přístřešky na auto One Trade ® ze série KRB jsou zesílenou variantou modelu KCR, s kterým sdílejí jednoduchý a elegantní design, vhodný do libovolného prostředí. Zásadním rozdílem je pevnější střecha s nosností až 91 Kg/m2. Vysoká odolnost proti větru až do 137 Km/h je shodná s KCR. Toto provedení je tak vhodné zejména do výše položených oblastí s výraznými nárazovými výkyvy počasí, silnými větry či sněžením…

Pevnou polykarbonátovou desku s UVA a UVB ochranou nese konstrukce z eloxovaného hliníku s dvěma nosnými sloupy, které zajišťují perfektní stabilitu přístřešku za jakýchkoliv podmínek.

a banner akční nabídka

Velkým plusem přístřešků One Trade ® je snadná-téměř nulová údržba a dlouhá životnost. Koupí tak získáte jistotu, že nebudete muset ztrácet svůj drahocenný čas pravidelným mytím, čištěním nebo aplikací drahých ošetřujících nátěrů atd.

KRB Single

KRB Single je jednoduché provedení přístřešku se stáním pro 1 automobil. Pokud však potřebujete více parkovacích míst, stačí podle potřeby spojit dva a více Single přístřešků do jednoho celku. S využitím propojovacích prvků, tak mohou vzniknout kombinace typu Y-Joint, M-Joint či Double-Joint, které poskytnou až 4 parkovací plochy. 

Samozřejmostí je i rozšiřitelnost o příslušenství v podobě teleskopických podpůrných sloupků, s kterými lze měnit sklon i výšku přístřešku podle aktuálních potřeb.  Zvýšenou ochranu před větrem pak zajistí volitelné boční panely.  Zcela na vás je pak i výběr konkrétního odstínu polykarbonátové střešní desky a hliníku z aktuální nabídky.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KRB

  • Snadná rozšiřitelnost plochy přístřešku kombinací 2 a více Single dílů
  • Zvýšená nosnost střechy na 90 Kg/m2 – sněhová zátěž s monožstí zesílení až na 150 Kg/m2!
  • Vysoká odolnost proti větru – až do 137 Km/h
  • 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření)

krb

krbs

Krb1

Krb2

Krb3

krb4

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.