Levné přístřešky

victoria

Chcete pro svůj vůz pořídit kvalitní a odolný přístřešek s dlouhou životností a luxusním designem a ještě k tomu levně? Jste zapálený kutil? Pak jsou pro Vás skvělým řešením levné přístřešky pro auto značky Palram. Jsou totiž navrženy speciálně pro účely montáže svépomocí.

Nejširší nabídka přístřešků na auta www.hotove-pristresky.cz 

pristreskynabidka

Levné přístřešky Palram – montáž

K montáži jsou zapotřebí 2 osoby, které však nemusí mít žádné předchozí zkušenosti. Její dokončení je otázkou pár hodin, přičemž není nutné žádné speciální nářadí. Vystačíte si pouze s běžnou výbavou – šroubovák, vrtáky, klíče a žebřík.Stavba nevyžaduje žádné předem připravené základy. Přístřešek stačí ukotvit na dostatečně pevný povrch. Stejně tak nenáročná je i instalace střechy, kdy se zcela obejdete bez složitého šplhání po konstrukci. Střechu stačí pouze zasunout do připravených lišt případně připevnit k rámu, což lze udělat jak z pohodlí na zemi, tak za pomoci žebříku.Pro celkové usnadnění a urychlení montáže je součástí balíku s přístřeškem také návod, vysvětlující postup montáže krok za krokem. V případě potřeby lze přístřešek kdykoliv rozložit, uschovat nebo přemístit a opětovně složit.

a banner akční nabídka

Levné přístřešky Palram – konstrukce, údržba a vlastnosti

Přístřešky pro auto značky Palram se vyrábí pouze z vysoce kvalitních materiálů. Rám přístřešku je z hliníku a pozinkované oceli. Střecha z odolného polykarbonátu s téměř 100% ochranou proti škodlivému UV záření a 90% propustností světla ochrání Váš vůz před deštěm, větrem, sněhem i kroupami a zamezí působení škodlivých UV paprsků. Automobil tak zůstane v bezpečí před korozí a plísněmi. A vaše peněženka zase před finančně nákladnými opravami. Nosnost střechy je 150 Kg/m2. Levné přístřešky Palram jsou bezúdržbové, nemusíte tedy investovat spoustu času a energie do pravidelné údržby. Pokud budete chtít přístřešek umýt, stačí použít hadici s vodou, případně počkat na déšť, který jej opláchne za Vás.

Nabídka levných přístřešků obsahuje několik různých provedení. Naleznete v ní jak samostatně stojící přístřešky se sedlovou nebo obloukovou střechou, tak také přístřešky pro upevnění ke zdi domu. Na veškeré přístřešky pro auta značky Palram je poskytnuta 10 letá záruka. Jejich životnost se pohybuje v desítkách let, po které budou chránit váš vůz.