1369064666412

Levné hliníkové pergoly Palram

Sousedé si koupili krásnou pergolu a vy ještě žádnou nemáte, ale chcete mít? Takovou, která bude ještě hezčí a přitom levná? Máme pro vás řešení. Hliníkové pergoly Palram jsou levné, mají luxusní design a životnost více než čtvrt století.

Vychutnejte si první posezení už za pár hodin

Jejich největší výhodou je kormě ceny, především snadná montáž svépomocí a bez speciálního nářadí. S pomocí jednoho dalšího přítele, známého nebo člena rodiny a přiloženého návodu, který vás provede celou montáží, hravě pergolu postavíte do pár hodin. A obejdete se jak bez základů, tak povolení. Pro umístění postačí dostatečně pevný povrch.

baner masakr cen maly

Prvotřídní bezúdržbové materiály

Levné hliníkové pergoly jsou ošetřené povrchovou úpravou, skvěle odolávají korozi. Zároveň jsou 100% bezúdržbové, takže se o svou hliníkovou pergolu nemusíte prakticky vůbec starat. Což rozhodně nelze říci o běžné dřevěné pergole, kterou si jistě koupil právě váš soused, aniž by tušil, že bude muset pravidelně investovat nemalé částky do ochranných laků, nátěrů a dalších prostředků.

Stejně odolné a bezúdržbové jsou i střešní panely z vícevrstvého, stálobarevného a nerozbitného polykarbonátu s ochranou proti UV záření. Které propouští přes 90% světla, takže si každou vteřinu strávenou pod pergolou budete připadat, jako byste byli přímo pod širým nebem. A střecha nad vámi vůbec nebyla. Přitom vám zajistí i potřebný stín.

Video o výrobci hliníkových pergol

Dodáváme jak samonosné levné hliníkové pergoly, tak závěsné pergoly pro upevnění k domu, chatce nebo garáži. S možností rozšíření o elegantní stěnové díly, které vám umožní užívat si pohodlí, které pergola nabízí i za větrného počasí.

Objednejte si moderní, levnou hliníkovou pergolu Palram a dopřejte si relaxaci či ranní kávu na své zahradě, kdykoliv se vám zachce. 

 

ceník


Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.