ardadia pristresek1

Nízká pořizovací cena – finanční úspory

Mezi největší výhody hliníkového přístřešku značky Palram patří jednoznačně cena, která je ve srovnání s konkurencí nižší, a to i několikanásobně.

Prvotřídní bezúdržbové materiály s dlouhou životností

Konstrukce z hliníku a galvanizované oceli je vysoce odolná proti rzi, mechu nebo plísním. Má tedy dlouhou životnost a nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Totéž platí pro střechu z moderního, průhledného a nerozbitného polykarbonátu s ochranou proti UV záření, která obstojí i v extrémních podmínkách. A tím zajistí maximální bezpečí vašeho vozu.

a banner akční nabídka

Okamžitá montáž svépomocí

Jedná se o skvělé řešení pro každého domácího kutila, přístřešek je totiž určen montáži svépomocí. Montáž je však intuitivní, rychlá a nevyžaduje použití žádného speciálního nářadí. Snadno ji tak dokončí i laik bez předchozích zkušeností. Jednotlivé kroky montáže popisuje přehledný návod.

Dokonce nemusíte ztrácet čas přípravou základů, ty totiž nepotřebujete. Přístřešek stačí ukotvit na dostatečně pevný povrch (kotvící sada součástí balení).

 

Mobilita a více možností využití

Mobilita patří rovněž mezi hlavní výhody levného hliníkového přístřešku. Kdykoliv jej tak můžete demontovat, uschovat zpět do balení, nebo přesunout a znovu smontovat.

Kromě parkování vozu pak můžete volný prostor využít i ke skladování. Zároveň jde o vhodnou alternativu chybějící pergoly, altánu…

Nadstandardní záruka

Životnost přístřešků Palram dosahuje 25 a více let. Na prvních 10 let přitom získáte záruku.

Více informací na www.palram.cz

 

ceník


Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.