Přístřešky německého výrobce Siebau GmbH Kreutzal

moderni pristresek

Ocelové přístřešky pro auta jsou ideálním a především levným způsobem, jak rychle vyřešit problém chybějícího stání pro svůj automobil. A současně získat výrazný dekorativní prvek, který oživí Váš dům i zahradu. Přístřešky jsou vyráběny z materiálů, jako dřevo, hliník nebo ocel. Největší popularitě se však těší právě ocelové přístřešky na auto, jejichž výrobou se zabývá i společnost Siebau, která patří ke špičce na trhu a její produkty, jsou známé vysokou kvalitou a moderním designem.

a banner akční nabídka

Přístřešky na auto – cena a provedení

Uvažujete-li nad koupí přístřešku, máte na výběr z celé řady provedení. K dispozici jsou jak standardní jednoduchá stání pro jeden, tak i dva automobily. Siebau však nezapomíná ani na to, že ne vždy jsou jedno či dvě parkovací místa dostačující. Takže pokud potřebujete před nepříznivými vlivy počasí ochránit hned několik vozů, můžete využít přístřešky s řadovým stáním. V závislosti na tom, se pak odvíjí výsledná cena. Ocelový přístřešek lze pořídit již od necelých 60 000 Kč.

Přístřešky na auto Výhody a vlastnosti

Důvodů, proč si přístřešky získávají stále větší pozornost, je mnoho. Jedním z nich je bezesporu rychlost a jednoduchost výstavby, ta se pohybuje v řádu několika hodin. Rovněž se jedná o vhodný doplněk stávající garáže, který nejenže nabídne další kryté stání, ale také skvěle nahradí chybějící pergolu. A vytvoří tak místo jako stvořené k odpočinku a konverzaci během slunečných dní. Přístřešky Siebau jsou navíc velmi odolné a na rozdíl od dřevěných přístřešků mají téměř nulové nároky na údržbu. Vděčí za to ošetřujícím nátěrů a povrchové úpravě „Galvalume“, tedy metodě pozinkování, která několikanásobně zvyšuje odolnost proti korozi. Přístřešek lze také přizpůsobit jak rozměrově, tak vzhledově – vsazením částečné nebo celkové panelové výplně počínaje a sklonem a typem střechy konče. Samozřejmostí je prodloužená 10 letá záruka.

Nejširší nabídka přístřešků na auta www.hotove-pristresky.cz 

pristreskynabidka

Přístřešky Siebau jsou originální německý výrobek. Nabízejí vysokou užitnou hodnotu, nepodléhají rzi, mají originální design, poskytují individuální rozměry a mohou být dodávány v kombinaci s jakostním dřevem. Přístřešky Siebau jsou vyráběny z oceli s povrchovou úpravou, které dlouhodobě odolá náročným povětrnostním vlivům. Stání pro auto - Přístřešky pro auta z oceli – Německá výroba = záruka kvality! Získejte více informací o ocelových přístřešcích pro auta na této stránce.Přístřešky pro auta z oceli od firmy Siebau Vám přinesou vysokou kvalitu, dlouhodobou životnost a unikátní design. Tyto přístřešky se hodí k Vašemu krásnému domu i zahradě. Na vlastní oči je uvidíte v našem ukázkovém centru v Tehovci u Prahy.