Moderní ocelové přístřešky na auto ceník

psteek na auto 109

Garážová stání, jsou hitem posledních let. Svou oblibu si získaly z mnoha důvodů. Těmi hlavními jsou však cena, která je ve srovnání s garáží o 30% až 60% nižší, a také moderní design.

K výrobě přístřešků pro auto se používá více druhů materiálů. Nejčastěji je to ocel, hliník a dřevo. Podle zvoleného materiálu se pak odvíjí výsledná cena a míra přizpůsobitelnosti. Zpravidla je však variabilita vysoká, takže lze ovlivnit rozměry, barvu, sklon střechy, druh střešní krytiny nebo počet parkovacích míst přístřešku. Případně použití nejrůznějších praktických i designových doplňků jako např. boční stěny atd.

a banner akční nabídka

K dispozici jsou jak samostatně stojící garážové přístřešky, tak přístřešky napojené na garáž. A to nejen v provedení jednoduchého stání pro jeden vůz, ale i pro dva či tři vozy. Případně lze zrealizovat také řadové přístřešky pro několik dalších automobilů.

Další výhodou garážových stání je rychlost jejich stavby resp. montáže. Na rozdíl od několikatýdenní výstavby zděné garáže, je totiž stavba garážového stání otázkou pouhých hodin. Přístřešek pro svůj vůz, tak můžete mít prakticky okamžitě.

  • Garážová stání – možnosti využití

Garážová stání mohou kromě zajištění krytého a bezpečného stání pro vůz, sloužit také jako skladovací prostor pro materiál nebo úschovna zahradní techniky a podobně. Zároveň velmi dobře nahradí chybějící pergolu. A vytvoří tak ideální prostor pro odpočinek, práci či konverzaci a mnoho jiných aktivit jako grilování a sport.

Jak už bylo uvedeno výše, garážová stání jsou levná a nabízejí až 60% úsporu nákladů vůči garáži. Kvalitní garážové stání, tak pořídíte v průměru za 30 – 50 000 Kč (Siebau, One Trade®, Palram). A Designové dřevěné stání např. od společnosti Carportwerk, můžete mít za cenu 70 000 Kč a více. Záleží tak pouze na vás, jakému přístřešku a značce dáte přednost.