tn zoom obrazek 543

Terasa je oblíbeným doplňkem většiny rodinných domů, poskytuje totiž příjemné a klidné místo k posezení či odpočinku. Pokud však terasa nemá zastřešení, můžete na ní trávit čas pouze v případě, že je pěkné počasí. V opačném případě nezbývá, než popíjet kávu nebo číst noviny doma.

a banner akční nabídka

I s tímto nedostatkem se dá jednoduše a rychle vypořádat. Stačí totiž pořídit zastřešení terasy, které vám umožní pobývat na terase celoročně a bez ohledu na počasí. Zastřešená terasa vás ochrání jak před větrem, tak deštěm i sněhem. V horkých letních dnech pak zajistí stín, nemusíte tedy mít obavy, že se během toho, co jste venku, spálíte nebo dostanete úžeh.

 

Zastřešení teras se vyrábí z různých druhů materiálů. Kromě levnějších venkovních markýz, jsou oblíbené především dřevěné a hliníkové zastřešení teras. Výběr je opravdu široký a každá varianta má své příznivce a výhody. V případě hliníkových zastřešení je největší výhodou vysoká odolnost vůči působení klimatických vlivů a s tím spojená výrazně delší životnost přesahující 30 let. Hliníkové zastřešení teras je také na rozdíl od dřevěného 100% bezúdržbové. Jeho údržbě tak nemusíte věnovat čas ani peníze, což je jistě plus.

Zastřešení terasy z hliníku je také flexibilní a lze jej uzpůsobit na míru vaší terase a osobním potřebám. Zastřešení je zpravidla vzdušné a neuzavřené, ale velmi oblíbené jsou rovněž prosklené zastřešení s bočními skleněnými stěnami, díky kterým se může terasa stát přímou součástí domu a rozšířit obytnou plochu.  Hliníkové zastřešení terasy je standardně dodáváno v populární antracitové nebo bílé barvě, s možností výběru libovolné barvy z barevné palety RAL.

Více informací VSTUPTE

Zastřešte si i vy svou zahradní terasua začněte ji využívat celoročně k odpočinku i zábavě.

 

Už od nepaměti se lidé zabývalik problémem, jak skladovat potraviny a uchovat je pro svou konzumaci a zároveň je uchránit před zkažením či napadením škůdci. Ve starověku k tomu užívali různé nádoby, využívali chladných sklepních prostor apd. Ve všech koutech světa se používají takzvané základní potraviny, které se různí podle jednotlivých geografických pásem. V některý zemích patří k základním potravinám brambory, chléb a další pečivo, maso, v jiných státech je to zase rýže. Ta je potřebná pro většinu lidské populace, jelikož v Asii žije početně více lidí, než v ostatních částech světa.

a banner akční nabídka

Základní potraviny se konzumují pravidelně a v takovém množství, aby uspokojilo potřebný přísun energie a nutrientů. Většina národů konzumuje jen malé množství základních potravin typických pro danou oblast. Jídla zhotovená ze základních potravin se konzumují prakticky denně, ať už to je rýže, chlaba, obilné kaše a jiné. Základní potraviny, jejich suroviny, ale i další potraviny je potřeba skladovat.

Nejčastějším způsobem skladování a uchovávání potravin je jejich chlazení případně zmražování. K tomu slouží ledničky a mrazničky, které prodělaly v průběhu času prudký vývoj. Dnešní ledničky jsou nejrůznějších druhů, typů a velikostí. Komprsorové, absorpční a jiné. Leničky jsou nejčastěji součástí vybavení domácnosti, ale stále částěji jsou k dostání i ledničky mobilní, které lze používat například na chatě, nebo i na cestách autem.

V ledničkách a mrazničkách se obvykle skladují hotová jídla, nebo i jednotlivé suroviny. Každá potraviny vyžaduje jiné prostředí, jinou teplotu. Určitě nebudeme skladovat při stejné teplotě sýry, uzeniny, ovoce, zeleninu a hotová jídla. Ovoce a zeleninu raději uskladníme v dolních patrech, neboť nízké teploty jim škodí. Naopak hotovou polévku či vařená jídla můžeme umístit do vyšších pater lednice.

Zcela jiné prostředí, většinou hlavně suché vyžaduje skladování mouky, soli, cukru a různých prášků a přísad. Skladování potravin je nutno věnovat péči, která se vám vyplatí na ušetřených penězích a hlavně na vašem zdraví.

Palivové dřevo se dnes stává znovu nejčastějším způsobem vytápění. V minulých dobách bylo dřevo jediným topivem na vesnicích i ve městech, než ho nahradilo uhlí. Postupně se však ceny uhlí navyšovaly a v neposlední řadě se z ekologických hledisek stalo předmětem oprávněné kritiky. Jednak jeho těžba je stále náročnější a dražší, jednak jeho hoření je provázeno velkou kouřivostí, což zejména v zimních měsících a v časech s velkým výskytem smogu je neúnosné. Z těchto všech důvodů se lidé stále více zaměřují na topení dřevem.

Vyberte si svůj přístřešek na dřevo z nejširší nabídky přístřešků na dřevo

nabidka drevniku

www.HobbyTec.cz 

Na našem trhu je široká paleta nabídky krbů, krbových kamen i kamen konstruovaných výhradně na dřevo. A jak známo, nejlépe je používat dřevo přírodní. To ovšem obsahuje velké množství vody. Pokud někdo topí mokrým, nebo jen trochu vlhkým dřevem, časem pozná neblahé důsledky. Nevysušené dřevo má jednak malou výhřevnost a jednak přináší další špatné důsledky. Především to je takzvané dehtování. Dehet vzniká při nedokanalém spalování a topení mokrým dřevem. Na stěnách kamen a komínových vývodů se dehet usazuje, což zhoršuje spalování a odvod vzniklého kouře. V důsledku tohoto stavu může dojít i k požáru, neboť množství sazí a dehtu v komínu je častou příčinou vznícení a vzniku požáru.

Proto je třeba věnovat skladování palivového dřeva velkou pozornost. Vyplatí se vám to a předejdete tak mnohým zbytečným starostem. Skladování palivového dřeva je důležité a nutné. Je to levnější a jednodušší varianta, nežli každým rokem neustále shánět a objednávat dovoz vysušeného palivového dřeva. Proto si raději pořiďte větší várku a vhodně ji uskladněte. Vysoušení palivového dřeva trvá i několi let. Minimální dobou pro kvalitní vysušení palivového dřeva je alespoň dva až tři roky. Pochopitelně delší doba je výhodou. Docílíte tím účinějšího vytápění a ušetříte svou peněženku. Kamna a komín vám vydrží déle.  

 

20130720 081821

Dnešní životní náklady neustále rostou. Zvyšující se náklady na topení, nutí lidi ke hledání vhodného a hlavně laciného topení. K těm nejlevnějším a nejdostupnějším zdrojům patří dřevo. Každý majitel rodinného domku si dnes na trhu může vybrat ze široké palety nabídek krbových kamen, krbů a dalších zdrojů tepla pro svou domácnost. Topení dřevem je nejen levné, ale pohled do prosklených krbových kamen, nebo přímo na hořící polena ve vašem krbu navozuje atmosféru starých romantických časů a může být i pojítkem, které přiláká rodinu za chladných večerů k příjemnému a družnému posezení. To jsou všechno důvody, pro které stojí za to si ve svém domě pořídit krb nebo krbová kamna. Vyžaduje to ovšem i potřebu skladování dřeva potřebného k topení.

a banner akční nabídka

Dřevo nelze pouze přivézt k vašemu domu a ihned s ním topit. Vyžaduje to nejprve dřevo řádně vysušit, což trvá i několik let. A po tuto nezbytou dobu musíte mít dřevo někde ukladněné. Ovšem netýká se to pouze palivového dřeva. Pro nejrůznější účely potřebujete skladovat i dřevo stavební, nebo pokud jste kutilem, máte i dřevo k vyrábění nejrůznějších dřevěných předmětů, anebo k uměleckému vyřezávání.

Palivové dřevo, ale i různá dřeva používaná ke kutilství nebo výrobě dřevěných předmětů je třeba sušit nejlépe na vzduchu. Zvláště palivové dřevo dovezené z lesa obsahuje mnoho vody, ikdyž se to na pohled nezdá. Topení takto vlhkým dřevem se nedoporučuje, neboť dochází k dehtování kamen a komínů nedokonalým spalováním. To škodí kamnům i kominovým vývodům a navíc nevysušené dřevo má velice malou výhřevnost. Spálíte tak více dřeva, zanesete si kamna a komín a topení se vám tak výrazně prodraží.

Ze všech těchto důvodů se vám vyplatí zbudovat si na svém pozemku alespoň jednoduchý přístřešek, který skladované dřevo uchrání před nepřízní počasí a urychlí vysoušení dřeva. Dřevo vystavené dešti a sněhu pochopitelně podléhá hnilobám i škůdcům.  

www.Hotove-Drevniky.cz 

 

V dnešní překotné době už má malokdo tolik času, aby si svépomocí stavěl svůj rodinný domek. Časy, kdy se do stavby domu zapojila celá rodina, někdy i včetně příbuzných, jsou nenávratně pryč. Nejlepším řešením je svěřit veškeré starosti se stavbou odborné firmě, která vám může postavit dům takzvaně na klíč. Ovšem jsou i možnosti, kdy nemusíte čekat, než vám celý dům postaví. Stačí se podívat na internetové stránky a například pod heslem hotovedomy.cz objevíte možnosti, o kterých se dosud třeba ani nevěděli. Dnešní možnosti jsou prakticky neomezené. Můžete si vymyslet i nejfantastičtější stavbu, ultramoderní, zkrátka se oddat extrémním představám, nebo prostě zůstat takzvaně při zemi a objednat si hotový dům na klíč v klasické stylu.

Předností hotového domu je především rychlost jeho pořízení. U některých montovaných staveb lze dosáhnout neuvěřitelných časů, kdy hrubou stavbu lze stihnout i za dva až tři dny. Pořizovací cena hotových domů není nijak závratná, v mnoha případech je i nižší, nežli u klasické stavby.

Domy stavěné obvyklým způsobem za použití mokré malty a dalších známých materiálů nelze stavět při nižších teplotách, než je -5 stupňů C. Navíc dochází k tvorbě plísní, což je důsledek vlhkosti zákonitě vznikající při klasickém způsobu výstavby.

Tyto průvodní jevy jsou naprosto vyloučeny při moderních metodách suchého zdění. Tímto způsobem a při používání soudobých kvalitních lepidel i jiných spojovacích hmot se může stavět při jakýchkoliv teplotách bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Hotové domy jsou dnes konstruovány s ohledem na úsporu energií. Můžete si objednat jak aktivní dům, tak i pasivní hotový dům. Ne nadarmo si říká, že nejlevnější energie je energie nepoužitá. Proto se vyplatí třeba i vyšší počáteční investice do moderních systémů, které vám však v budoucnu vynahradí vstupní investici. 

kontakty stavebn innosti

Kdo by netoužil po vlastním samostatném bydlení pro sebe a pro svou rodinu. Mít pěkný domek se zahrádkou je snem snad každého člověka. Ovšem nemusí to být pouhý sen. V dnešní době si můžete pořídit rodinný domek a nemusíte přitom ani zapojit celou rodinu, nebo i příbuzné, tak jako tomu bylo kdysi. To se musel prakticky veškerý volný čas věnovat stavbě, která trvala i několik let. Navíc byl člověk unavený nejen od neustálé každodenní fyzické dřiny, ale i vinou duševního vypětí. Permanentní shánění materiálu, řemeslníků, různých potvrzení, málokomu přidalo na klidu. Možná se vám vybaví filmová veselohra Na samotě u lesa, nebo máte i vlastní zkušenost s vašimi známými, kteří takto v potu tváře několik let budovali své vlastní bydlení. Na všechny tyto hrůzy můžete absolutně zapomenout, pokud se rozhodnete pro pořízení hotového domu. Heslo hotovedomy naleznete i na internetových stránkách, takže nemusíte obíhat kanceláře stavebních firem a shánět propagační materiály. Z podhodlí svého domova si může vybírat z bohaté nabídky hotových domů, nebo můžete popusti uzdu své vlastní fantazii a v hlavě si vyprojektovat dům svých snů. Dnešní technologie umožňují realizovat stavby i podle těch nejextrémnějších představ.

Rozdněte se pro hotový dům a určitě nebudete litovat. Stavební firma vám dodá hotový dům prakticky na klíč. Pořizovací ceny nejsou extrémně vysoké, v mnohých případech mohou být dokonce i nižší, nežli u klasicky stavěných domů.

Moderní technologie přinášejí stále nové poznatky, takže umožňují například stavbu a montáž hotového domu za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Dřívější klasické zdění přinášelo nebezpečí vlhkosti zdí a následné tvorby plísní. Tyto průvodní jevy jsou za současných podmínek a při používání suchého zdění vyloučeny. Rovněž na úsporu energií se při projektování hotových domů je pamatováno. Solární panely již nejsou jedinou možností úspor. Tepelná čerpadla a jiné systémy bývají u hotových domů již obvyklé, nebo si je můžete pořídit později. Vstupní investice se vám časem vrátí a po několika letech budete dosahovat neskutečných úspor.

kontakty prodejce  

podminky slevy 16 procent

 

Mezi naše spokojené zákazníky patří například:

lesy jandak

Petr Lessy - policejní prezident ČR                                     Vítězslav Jandák – herec a politik

Ceny ostatních rozměrů na vyžádání. Kontaktujte nás ZDE .

a banner akční nabídka

pl Levné garáže - ekonomické řešení

Montáž zajišťují naši čeští montážníci !

centrum25            5001776 1

Levný sklad (2,4mx2,4m) AKCE 8.850,- Kč                 Garáž s plochou střechou (5mx3m) AKCE 12.000,- Kč

garar spad do boku            ral standard

Garáž s bočním spádem střechy 13.500,- Kč               Garáž RAL plochá střecha (5mx3m) AKCE 20.490,- Kč

levne plechova montovane garaze 3            zvysena garaz 1

Garáž RAL sedlová střecha (5,5mx3,5m) 28.499,- Kč    Dvojgaráž RAL 2 x dvoukřídlé vrata 38.990,- Kč

img 5147            4

Dvojgaráž  2x výklopné vrata 53.490,- Kč                   Eurogaráž (3mx5m)  AKCE 26.740,- Kč

eurogare stod 

Eurogaráž (6mx5,5m) 2x výklopná vrata 56.990,- Kč

Chcete více informací o levných garážích?  Klikněte ZDE nebo přímo výrobce www.levne-garaze.cz . 

Ceny ostatních rozměrů na vyžádání. Kontaktujte nás ZDE . 

de Garáže s omítkou Siebau GmbH - jako zděné

siebau standard            siebau dvojgaraz

"Standard" (5,86mx2,96m) AKCE 62.172,- KČ              Dvojgaráž "standard" AKCE 104.327,- Kč

plechov adov gare siebau 2            plechov adov gare siebau

Řadové garáže - 3 ks garáží AKCE 146.482,- Kč           Řadové garáže - 10 ks garáží AKCE 486.568,- Kč

siebau lux            plechov gare 81

"Lux" + sekční vrata AKCE 115.223-, Kč                      Dvojgaráž velká sekční vrata AKCE 212.643,- Kč

plechov dvougar se sedlovou stechou            garaz s pristreskem

Dvojgaráž se sedlovou střechou 285.425,- Kč              Garáž s přístřeškem (6mx6m) AKCE 126.739,- Kč

siebau rovne vario2            siebau na tri auta

Dvojgaráž Vario velká vrata  246.693,- Kč                   Montované garáže s přístřeškem AKCE 204.054,- Kč

Ceny ostatních rozměrů na vyžádání. Kontaktujte nás ZDE .

Chcete více informací o  montovaných garáží ? Klikněte ZDE nebo výrobce www.siebaucz.cz .

de Betonové garáže Rekers - špička v oboru

betonova garaz ekonom            standard 1

Betonová garáž econom AKCE 98.977,- Kč                  Betonová garáž (6mx3m) AKCE 112.501,- Kč

betonova garaz rekers            betonova garaze hotovegaraze 6

Betonová dvojgaráž 2 x vrata AKCE 247.952,- Kč        Dvojgaráž se sedlovou střechou 2x vrata 402.898,- Kč

vario3            betonova dvojgaraz rekers

Betonová dvojgaráž velká vrata 421.949,- Kč             Betonová dvojgaráž se valbovou střechou

vario 4             garaz rekers vario

Dvojgaráž se sedlovou střechou 576.895,- Kč              Hotová garáž na dva vozy s kůlnou (9mx6m)

adov gare 

Řadové garáže sestava 10ks 1.046.258,- Kč

Ceny ostatních rozměrů na vyžádání. Kontaktujte nás ZDE .

Chcete více informací o betonových garáží ? Klikněte ZDE nebo stránky výrobce www.rekers.cz .

eu Montované garáže One Trade®

garaz se sedlovou strechou            montovana garaz se sedlovou strechou

Garáž se sedlovou střechou AKCE 118.782,- Kč           Dvojgaráž  se sedlovou střechou AKCE 193.032,- Kč

Ceny ostatních rozměrů na vyžádání. Více informací na www.montovana-garaz.cz   .

mobilhouse

Pokud se řekne ekonomická stavba, člověk si pod tímto termínem může představit leccos. Ekonomická stavba je taková, která se staví ekonomicky, tedy levně, ale s dodržením všech parametrů na stavbu kladených. Ekonomie může vycházet z ekonomických projektů nebo je ekonomická výstavba a nebo obojí, což je samozřejmě nejlepší. V druhé řadě ekonomická stavba je taková, která má nízké ekonomické náklady na provoz, ale stavba může být progresivně finančně náročná. Návratnost ceny stavby je pak v tom, že se šetří na nákladech na energie. Taková stavba může využívat druhotných zdrojů energie, třeba sluneční, větrné, vodní apod. Asi každý, kdo se tímto problémem třeba jen okrajově zabývá, tuší, že věda ještě neřekla poslední slovo a zdá se, že do hry vstupují i některé druhotné zájmy. Ostatně takové vlivy jsou vnímány v různých jiných odvětvích vývoje, třeba proti snaze zaměnit spalovací motory za motory poháněné vodíkem vzniklým rozkladem vody, vývoj stále méně opotřebovatelných pneumatik a podobně.

Vraťme se však k ekonomickým stavbám. Pokud jsou již v provozu, mělo by se počítat s energiemi a surovinami do stavby tzv. vstupující a současně i vystupující, což jsou většinou odpady nebo již nepoužitelné zbytky. Vývoj třeba chybí v recyklaci odpadů nebo je takové zařízení pro soukromé účely velmi drahé.

Když se vrátíme ke stavbě samotné, ekonomie stavby je v použitých materiálech, třeba hlína, sláma, dřevo odpady apod., většinou si při těchto mnohdy stále ještě experimentech dochází k tomu, že vedle nízkých nákladů na pořízení těchto materiálů se dům vynikající způsobem zatepluje i za cenu nestálé údržby a péči o stav. Dalším směrem ekonomických staveb je používání prefabrikátů, protože ty jsou vyráběny hromadně, i když většinou s ohledem na zájmy a přání zákazníka. Takové stavby jsou také výhodné v tom, že montáž je rychlá a tím také současně i ekonomická

kontakty prodejce

Zajímáte se o levné garáže ? Napiště nám Vaše dotazy.  

Oblíbené kategorie webu:

|Hliníkové přístřešky|Hliníkové pergoly|Ocelové přístřešky|Betonové garáže|Garáže s omítkou|

|Levné garáže||Zahradní domky|Mobilní stavby|Skladovací kontejnery|Opěrné zdi|Haly|

Odkazy na stránky výrobců:

|Hliníkové přístřešky|Ocelové přístřešky|Hliníkové pergoly|Levné ALU přístřešky|Levné plechové garáže|

Betonové garáže|Plechové garáže|Zahradní domky|Mobilní stavby|Skladovací kontajnery

|Pokládka zámkové dlažby|E-shop|Stavební práce |Opěrné zdi||Zámková dlažba|  

Welcome in the extensive offer of garages, carports, roof constructions, pergolas and other world products provided by Hotovedomy Ltd. company. Our offer contains products of world producers in all price levels from cheap pergolas and garages up to the highest quality of products which are in the market. Selected products are sold under the trademark of One Trade®. Read more about One Trade® here.

We are looking for new certified manufacturer of quality garages, sheds, carports, garden houses and other related products. We operate the largest sample center garages and sheds in the country. Our goal is to provide customers in the Czech and Slovak Republics quality garage turnkey systems. Our ambition is to become the leading provider in Central and Eastern Europe.

Currently, our company is the biggest seller of this type in the Czech Republic – selling more than 450 pieces of garages, carports or pergolas. In the Czech Republic we exclusively represent world producers from Germany, Japan, Slovakia, Poland, Canada, Israel, Sweden and Italy. Only in our company you have a unique opportunity to compare in one place various producers, materials and technologies in all price levels.

Exclusive representative producers around the world. eu de izrael japonsko cesko pl usa dansko svedsko italie 

We run the biggest open-air showroom in the Czech Republic. More information about the open-air showroom HERE.Hotovedomy Ltd. is a family building/business company which carefully chooses its suppliers to be able to offer our customers the best proportion of quality and price. Apart from the quality product we also offer building services, professional assembly services including warranty and post-warranty services. Our main goal is a satisfied customer.

Our aim is to provide our customers with the whole scale of all available quality solutions. We grant our customers a full service – from consultations of a suitable solution, project activities and support in the area of gaining necessary permits up to the realization and delivery of the best solution. Thanks to the connection of building and business parts we offer our clients a really complex service on a turnkey all over the Czech Republic and from 2011 also in Slovakia.

baner masakr cen maly

Why our customers buy our products?

  • exclusive representation of world producers = the most extensive offer in the Czech Republic
  • complex service = we provide: project services, building services, assembly services, finishing work
  • 100% coverage of the Czech Republic = delivery and assembling available all over the Czech Republic and in a part of Slovakia
  • our own open-air showroom = a unique opportunity to see and compare individual products
  • regional trade representation = our trade representatives can visit you at your home (after agreement)
  • stock reserve = immediate delivery of selected stock products
  • professional assembly = assemblies are ensured only by our employees
  • individual approach to every customer and a guarantee of a family company

We do not want to make your life more difficult. We do not want to bother you. By no means telling you that our products are the best … and we are full of care to help you with everything and even smile. And all that nearly for free. No, our goal is to provide you with the whole scale of all available types of solutions through the whole segment. We grant our customers a full service – from consultations of a suitable solution, project activities, support in the area of gaining necessary permits up to realization and delivery of the best solution.

I am asked this question many times: How is it possible that you are successful even in this time? How are you different from the others?

Our effort is in the complexity and quality of provided services. In our offer you can find products of many producers from the segment of garages, carports, roofing constructions, pergolas in various price levels. We permanently try to increase the quality of our provided services on the basis of your requests and wishes. We continuously expand our offer of products and actively adapt our services to your requirements. We want to assert among competitors from whom we differ in connecting professionals, real and functional vision and the overall quality of services. Thanks to our connection with the best partners we become leaders in what we do.

This is the concept of our company. Miroslav Zelený – company executive director If you are interested in working with us, please contact us. (speking English, German)

kontakt zelený

Miroslav Zelený - C.E.O., +420 604 698 697, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Our projects offer products all over the world.