4657 e0215b24aec2ae0a1d5a7f4ba9fb6941

Široké možnosti využití a žádné kotvení do zdi

Samostatně stojící pergoly One Trade® mají elegantní hliníkovou konstrukci, která nevyžaduje ukotvení do obvodového zdiva domu. Takže, jestli chcete zastřešit terasu svého pasivního domu, nebo mít krásné a komfortní posezení mimo samotnou stavbu, v okrasné části zahrady, je samonosná pergola přesně pro vás.

Prostor pergoly přímo vybízí k relaxaci v pohodlném ratanovém křesle nebo na lehátku, a také posezení s přáteli během grilování, nebo uspořádání zahradní narozeninové oslavy. Zastřešení zároveň dělá z pergoly ideální místo na hraní pro děti, ale i pro parkování automobilu.

Bez údržby a stále jako nová

Hliníkové profily s práškovým vypalovaným lakováním, jsou odolné vůči klimatickým vlivům a korozi, takže i téměř 100 % bezúdržbové. Svůj poutavý vzhled si proto udrží mnoho let. Dlouhá životnost zaručena. Čas, který byste jinak např. v případě běžné dřevěné pergoly trávili mytím a pravidelnou aplikací drahých ochranných nátěrů, tak můžete využít daleko lépe. Třeba právě užíváním si pohodlí, jež vám pergola nabízí, nebo hraním si s dětmi…

a banner akční nabídka

Přesně podle vašich představ

Samonosné pergoly dodáváme ve 20 standardních rozměrech, se zastřešením z nerozbitného polykarbonátu nebo luxusnějšího bezpečnostního skla. S profily v bílé či antracitové barvě, na přání vám však opatříme pergolu libovolným z až 200 RAL odstínů. Obvodovým zasklením pak samostatně stojící pergolu snadno předěláte na dokonalou zimní zahradu.

Kontaktujte nás a užijte si chvíle na zahradě na plno, v pohodlí své nové, moderní, samonosné hliníkové pergoly, od jara až do podzimu.

 

<p>

 

Venkovní stínění jde využít nejen pro stínění oken domu, ale i zimních zahrad, balkónů nebo pergol. Instalací stínění zvýšíte své pohodlí na maximum a ještě získáte estetický doplněk.  Na výběr je z několika typů venkovního stínění.


Druhy venkovního stínění?


Screenové rolety

 • Screenové rolety jsou obzvláště vhodné pro stínění pergol a zimních zahrad.  Mají atraktivní design a dlouhou životnost, jsou odolné, snadno se udržují. A eliminují až 80 % tepelného záření. Jsou částečně průhledné, takže umožňují rovnoměrně prosvětlení prostoru, ale i nerušený výhled ven. Zároveň ztěžují pohled dovnitř, čímž zvyšují vaše soukromí.  Fungují i jako účinná ochrana před všudypřítomným hmyzem.

a banner akční nabídka

 

Venkovní žaluzie

 • Druhou variantou je stínění žaluziemi z hliníku nebo bambusu. Předností hliníkové varianty je širší nabídka barevných odstínů lamel. Žaluzie jsou rovněž odolné a jejich údržba je snadná. Totéž platí i ovládání.

Markýzy    

 • Další možností je venkovní stínění pomocí markýzy, jednoho z nejpopulárnějších stínících systémů. Markýzy jsou díky své konstrukci odolnější vůči větru.  Mají luxusní design, který ladí s jakoukoliv architekturou. A lze jej snadno přizpůsobit výběre barevného odstínu či motivu látky.  Markýzy také vyžadují jen zanedbatelnou údržbu, mají dlouhou životnost a blokují 60-80 % přímého tepelného záření.

Markýza Azur
Markýza Azur je kloubovými rameny uchycenými na nosném profilu s potahovou látkou z 100% akrylového vlákna, se vyznačuje stálostí barev a délkou životnosti. K ovládání je možné použít kliku, nebo motor.


Markýza Casabox
Casabox je kazetový markýza - látka je schovaná v boxu uchyceném na zdi nebo stropu. To zaručuje vysokou ochranu látky, její delší životnost a déletrvající poutavý vzhled s nižšími nároky na údržbu. 


Markýza Selekt
Selekt je univerzální model pro stínění teras, zahrádek, domů… který je možné použít i pro vertikální stínění ve výšce 120 cm.

Přístřešek na dřevo

Plánujete topit dřevem, nebo jím již vytápíte, ale řešíte otázku správného skladování? Pak je na čase vyřešit tento problém co nejrychleji a efektivně, s čímž vám pomohou dřevníky Siebau s ocelovou a 100 % bezúdržbovou konstrukcí. Navrženou tak, aby bylo uskladněné dřevo za každých okolností v suchu a bezpečí před navlhnutím, plísněmi, mechy a dalšími hrozbami, které brání proschnutí, snižují výhřevnost a mohou jej znehodnotit.Přístřešky na dřevo jsou za tímto účelem vybaveny kvalitní střechou, a podlahou i stěnami s větracími otvory pro zajištění optimální cirkulace vzduchu. Plísně ani vlhkost proto nemají žádnou šanci. Dřevo lépe, rychleji proschne a vy ušetříte na vytápění ještě více peněz.Dřevníky dodáváme s různou kapacitou, s možností výběru z mnoha odstínů barevného RAL lakování. Snadno tak zvolíte vhodnou velikost a přizpůsobíte si jej podle vlastních představ. Výhodou je rovněž snadná montáž těchto přístřešků a desítky let dlouhá, téměř neomezená životnost.

 

nabidka pristresky

Nejšriší nabídka www.Hotove-Drevniky.cz 

Další důležité informace: ceny, popisy, návody, foto, videa, způsob objednání jsou uvedeny v záložkách níže.  

Stojany na dřevo

Využíváte výhod topení dřevem? Hledáte praktický a bezúdržbový venkovní stojan na dřevo? Seznamte se s ocelovými stojany na dřevo ShelterLogic.

Stojany na dřevo ShelterLogic nabízejí několik výhod. Jejich konstrukce je vyrobena z pevné oceli, která je odolná proti rezavění nebo naštípnutí. Stojany jsou vyztužené rozpěrkami a zaručují tak vysokou stabilitu a nosnost. Díky tomu, že stojany umožňují přístup vzduchu, ochraňují tak dřevo před hnilobou, plísní a hmyzem.

Montáž stojanů na dřevo je velmi jednoduchá a zákazník ji zvládne svépomocí. Stojan na dřevo dodáváme v rozloženém stavu v jedné krabici.

 

Samostatně stojící dřevěné pergoly

Samostatně stojící dřevěné pergoly mají širokou škálu využití. Mohou fungovat jako klasické zahradní pergoly pro posezení s rodinou nebo přáteli. Pergoly však můžete využít i jako parkovací místo pro automobil, tzv. carport. Pergola ochrání Váš automobil, ale i motorku, kola, karavan nebo loď, před nepříznivým počasím jako je déšť, sníh, kroupy, přímé sluneční světlo nebo před prachem a listím.

dřevěné pergoly

Samostatně stojící dřevěnou pergolu lze sestavit svépomocí. V dodávce naleznete dřevěnou strukturu z lepeného vrstveného dřeva, polykarbonátové zastřešení a kování a šrouby z galvanizované oceli. Pokud si na montáž svépomocí netroufáte, lze si u naší firmy objednat odbornou montáž na klíč

Foto dřevěné přístřešky One Trade ® 

Dřevěné pergoly ke zdi

Dřevěné pergoly ke zdi jsou typem zastřešení, které je nutné ukotvit do stavby. Tomu odpovídá i obsah dodávky, pokud si objednáte pergolu k montáži svépomocí. Dodávka bude obsahovat dřevěnou kostru z lepeného vrstveného dřeva, polykarbonátové zastřešení, kování a šrouby z galvanizované oceli a těsnění pro instalaci pergoly ke zdi. Pergola je připevněna k dlažbě a zdi kotvami. 

baner masakr cen maly

Foto dřevěné pergoly One Trade ® 

Dřevěné pergoly

drevenepergoly 

 Nový portál s nejširší nabídou pergol v ČR www.Hotove-DrevenePergoly.cz

Dřevěné pergoly One Trade® jsou novinkou v naší nabídce pergol a zastřešení. Pro prodej těchto dřevěných pergol jsme se rozhodli, protože našim klientům mohou nabídnout originální design, kvalitní materiál a přijatelnou cenu.Dřevěné pergoly One Trade® se skládají z dřevěné konstrukce a polykarbonátového zastřešení. Dřevěná konstrukce pergoly je vyrobena z vícevrstvého lepeného lamelového dřeva a opatřená kvalitním impregnačním prostředkem. Zákazník si může vybrat až z 12 odstínů dřeva. Polykarbonátové zastřešení je dostupné ve 3 odstínech.

typy Strech

Pergola je dodávána dvěma způsoby. Pergolu je možné objednat bez odborné montáže - zásilková společnost dopraví rozloženou pergolu, kterou lze pak sestavit dohromady svépomocí. Druhý způsob dodávky je dovoz pergoly přímo naší firmou, která pergolu i odborně sestaví. 


a banner akční nabídka

3D PLÁNOVAČ PERGOL A CARPORTŮ

CarportVisPřipravili jsme pro Vás 3D plánovač přístřešků. Stáhněte si program a naplánujte si pergolu nebo carport podle vlastních představ...

Stáhnout 3D plánovač

 

Výhody dřevěných pergol One Trade®:

 • technologie vrstveného lepeného dřeva je moderní způsob zpracování dřeva, který se vyznačuje vysokou tvarovou stabilitou
 • vrstvené dřevo umožňuje dosáhnout většího množství délek a příčných řezů
 • vrstvené dřevo zabraňuje popraskání
 • vrstvené dřevo se nedeformuje a nevzdouvá
 • vrstvené dřevo je odolnější proti vlhkosti a nepříznivému počasí
 • instalace pergol je rychlá a jednoduchá
 • pergola má vyšší odolnost proti ohni

pristresky na kola typy

Přístřešky pro kola, kam všude jsou vhodné?

Přístřešky pro kola jsou nedílnou součástí mnoha veřejných prostor, jako jsou parky, sídliště nebo náměstí. Ocení je ale i zaměstnanci firem, sportovně založení zákazníci supermarketů a dalších prodejen nebo cestující na nádražích. Výborné uplatnění mají přístřešky na kolo ve školách a na univerzitách, případně pro návštěvníky klubů, knihoven a samozřejmě restaurací.

Foto přístřešky na kola One Trade® 

Výhody přístřešků pro kola?
Výhodou moderních přístřešků pro kolo z hliníku a oceli, je kromě uživatelského komfortu a samotné ochrany kola před deštěm, sněhem, kroupami a dalšími rozmary počasí, také jejich design a dlouhá životnost bez nároků na údržbu.

zjistit více o akční nabídce přístřešků pro kola

Designové pojetí může být jak jednoduché, tak přímo extravagantní. Na výběr jsou přístřešky pro kola s plochou, šikmou či obloukovou střechou, ale nechybí ani poutavější modely s konstrukcí tvaru Y. S jednostranným i oboustranným stáním. Polykarbonátovým, dřevěným nebo kovovým obložením i bez něj. Případně můžete rovnou vybrat uzamykatelný přístřešek na kolo - ideální pro bytové jednotky, půjčovny kol… případně ho rovnou doplnit o osvětlení nebo další praktické a estetické prvky.

Velkou výhodou je i snadná rozšiřitelnost o prodlužovací prvky, kterými kdykoliv, snadno a rychle počet míst k úschově kol rozšíříte.
Ochraňte svá kola či kola vašich zákazníků, návštěvníků před nepřízní počasí, určitě to ocení. Přístřešky pro kola vám s tím pomohou. Stačí si jen vybrat…

Zastřešení terasy

1459 fbc158480952e949560e11742b8e82ec

Jistě budete souhlasit, s tím, že krásný slunečný den je nejlepší trávit venku na čerstvém vzduchu, ideálně v pohodlí vlastní zahrady.  Jenže co dělat, když vám relaxaci na terase překazí náhlá přeháňka, příliš silné slunce… pokud je terasa nezastřešená, nejspíše se odeberete do dovnitř domu. Škoda, nemyslíte?

Určitě ano. Přitom řešení, jak si posezení na terase naplno vychutnat téměř za jakéhokoliv počasí, je neuvěřitelně snadné. Je jím zastřešení terasy.

akční nabídka zastřešení terasy

Markýza, pergola nebo zimní zahrada?

Možností, jak zastřešení terasy provést je pak hned několik. Pokud vás neosloví markýza, můžete dát přednost dřevěné nebo levné a moderní zahradní pergole z hliníku, která navíc nepotřebuje téměř žádnou údržbu, vydrží vám celá desetiletí, klidně i více než čtvrt století a zároveň nabízí i další možnosti využití, jako je poskytnutí krytého stání pro auto ve chvíli, kdy zrovna na terase netrávíte čas… a dělá celé své okolí i dům atraktivnější a zajímavější.

Pokud si ale budete chtít pod pergolou posedět a zrelaxovat také na podzim nebo rovnou v zimě, nejspíše vám nebude zrovna příjemně, chladné počasí přeci jen zažene do tepla domova většinu z nás.

I v tomto případě ale existuje snadné a navíc vysoce elegantní a praktické řešení, je jím vytápěná zimní zahrada, která kromě zastřešení terasy a příjemného prostoru k odpočinku, zábavě i práci, současně rozšiřuje obytnou plochu domu. Za předpokladu, že je jeho přímou součástí a nenachází se mimo něj, kdesi v prostoru zahrady. 

Možností zastřešení terasy je tedy skutečně dost. A záleží jen na vás, jestli dáte přednost levnějším typizovaným řešením nebo pergole či zimní zahradě na míru. U nás si vyberete vždy.

 

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Nezávazná poptávka

Jméno *
Zadejte jméno.

Příjmení *
Zadejte vaše příjmení

Telefonní číslo *
Zadejte telefon

Email *
Zadejte email

Mám zájem o: *

Zadejte o co máte zájem

Popis požadavku
Neplatný vstup

Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.

*
Bez souhlasu nemůže být požadavek odeslán

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

 

Přístřešky stanové představují levný a rychlý způsob, jak si vytvořit příjemné, stinné, kryté místo k posezení a relaxaci téměř kdekoliv – u domu, bazénu, na chatě nebo třeba kempujete v lese. Zároveň mohou stanové přístřešky sloužit jako levnější alternativa nůžkových altánů.


Bezúdržbová a odolná plachta
Moderní a odolná polyetylenová plachta vybavená ochranou proti UVA a UVB záření s 90% účinností. Je prodyšná, zajišťuje tak cirkulaci vzduchu. Zároveň propouští vodu, pokud tedy začne nečekaně pršet, nebude se na povrchu plachty udržovat.

akční nabídka stanových přístřešků


Přizpůsobitelnost a rychlá montáž
Plachta je pružná, míru napnutí tak můžete přizpůsobit prostorovým možnostem. Samozřejmostí je i výběr z několika různých barevných odstínů plachty. Stanové přístřešky zároveň vynikají jednoduchostí i rychlostí montáže. S pomocí přiloženého návodu, tak vše připravíte během okamžiku. Výhodou je i možnost spojit dva a více přístřešků, a tím krytou plochu ještě zvětšit.
Líbí se vám výhody a vlastnosti levných stanových přístřešků? Pak neváhejte a vyberte si z nabídky ten váš.

Přístřešek pro kuřáky

Na krytých zastávkách, ale i v mnoha firmách je kouření zakázáno. Kuřákům tak často nezbývá nic jiného, než si venku vyhledat nějaký odlehlý a zaprášený koutek a tam si konečně zapálit. Za slunečného a teplého počasí to nemusí být až takový problém, ale co když je zima, prší, fouká vítr? V tom případě už představa postávání venku dvakrát příjemná není…

Přístřešky pro kuřáky - pro pohodlné kouření bez omezování

Řešením jsou přístřešky pro kuřáky, které vyřeší dva problémy jednou ranou. Ochrání kuřáky před nepřízní počasí, ale zároveň zřetelně vymezí kuřácký prostor a tím chrání i kolegy či náhodné kolemjdoucí nekuřáky.

Kuřákům zároveň poskytují maximální komfort, který jim umožní si pravidelnou cigaretu naplno a nerušeně vychutnat. Nedílnou součástí jsou totiž nejen různě stylově pojaté popelníky, přístřešky pro kuřáky je možné doplnit také o odkládací polici, pohodlné lavičky a další praktické příslušenství zvyšující uživatelský komfort.

Přizpůsobitelnost a kvalita

Moderní přístřešky pro kuřáky navíc vynikají svým současným a elegantním designem, takže se výborně hodí do jakéhokoliv prostředí, od firemního sídla, parkovišť supermarketů, ploch MHD až po parky a mnoho dalších prostor.

akční nabídka přístřešků pro kuřáky

Současně jsou snadno přizpůsobitelné a rozšiřitelné. Na výběr jsou jak menší, tak prostornější přístřešky pro kuřáky s plochou, rovnou nebo sedlovou střechou v různých designových provedeních. A díky kvalitním materiálům (ocel, hliník, polyakrylát, polykarbonát…), jsou téměř 100% bezúdržbové a mají dlouhou životnost.

Přístřešky pro kuřáky najdete i v naší nabídce, stačí si jen vybrat.

 

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Nezávazná poptávka

Jméno *
Zadejte jméno.

Příjmení *
Zadejte vaše příjmení

Telefonní číslo *
Zadejte telefon

Email *
Zadejte email

Mám zájem o: *

Zadejte o co máte zájem

Popis požadavku
Neplatný vstup

Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.

*
Bez souhlasu nemůže být požadavek odeslán

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.


 

 

Nejširší nabídka - přístřešky na dřevo

nabidka pristresky

www.Hotove-Drevniky.cz 

Topení dřevem je nejen ekologické, ale především ekonomické, oproti plynu a elektřině ušetří vám tak ušetří i několik tisíc korun měsíčně. Obzvláště pak v zimních měsících, kdy se jedná o nejvýhodnější variantu vytápění. Přístřešky na dříví – pro ještě výhodnější vytápění

akční nabídka přístřešků na dřevo


Abyste ušetřili opravdu maximum, je nezbytné, aby bylo dřevo suché. S tím souvisí správné skladování v suchém a krytém prostředí se zajištěnou cirkulací vzduchu, které zabrání provlhnutí, vzniku plísní... Nejlepším možným řešením jsou přístřešky na dřevo, které toto vše poskytují a zajistí. A sníží vlhkost dřeva z běžných 25-50% až na pouhých 10%. Nejen, že se tím stane topení dřevem ještě výhodnější, ale také se sníží množství riziko zanesení komínu.

Jaké přístřešky na dřevo jsou nejvýhodnější?
Mezi nejoblíbenější pak patří ocelové a hliníkové přístřešky na dřevo, které vynikají dlouhou životností v řádu desítek let, nulovými nároky na údržbu a moderním designem. Zároveň širokou nabídkou rozměrových variant pro uskladnění menšího, ale i většího objemu dříví. Snadno si tak vyberete přesně takový dřevník, jaký potřebujete. Naše nabídka dřevníků je toho důkazem.

20130720 081821pristresek na drevo siebau

Další důležité informace: ceny, popisy, návody, foto, videa, způsob objednání jsou uvedeny v záložkách níže.   

phoca thumb l pristresky lyngsoe 2

Největší výhodou přístřešků na auto je jednoznačně jejich cena, která je ve srovnání klasickou garáží podstatně nižší. Zatímco betonovou nebo zděnou garáž pořídíte nejméně za sto tisíc korun, moderní a odolný přístřešek na auto je často levnější.  A ochrana před rozmary počasí, kterou automobilu poskytne, je na stejné, ne-li lepší úrovni.

 akční nabídka

Připočtete k tomu ještě nulové nároky na údržbu. Desítky let dlouhou životnost, originální designové zpracování, běžně umožňující snadnou přizpůsobitelnost vlastním potřebám, jak po stránce rozměrů, tak vzhledu či doplňkového vybavení a je hned jasné, proč jsou přístřešky na auto stále populárnější.

Široká nabídka a snadný výběr

Dalším velkým plusem je bohatá nabídka prověřených a celosvětově uznávaných výrobců s širokou škálou dostupných modelů. Na výběr jsou nejen jednomístné, ale také dvojité a řadové přístřešky na auto rozšiřitelné o praktické a zároveň elegantní boční panely chránící automobil před větrem…

phoca thumb l pristresky lyngsoe 7phoca thumb l pristresky lyngsoe 16

Prvotřídní materiály a maximální ochrana vozu

Obzvláště velké popularitě se těší zejména ocelové a hliníkové přístřešky na auto s kovovou a především moderní polykarbonátovou střechou. Běžnou součástí většiny těchto carportů, je i ochrana proti UV záření, která účinně zabraňuje vzniku vysokých teplot v interiéru vozu či poškození jeho na teplo citlivých částí.

Přístřešky na auto zároveň poskytují i podstatně vyšší ochranu vůči korozi, protože automobil prakticky neustále stojí venku, není tak vystaven neustálým teplotním výkyvům vznikajících při výjezdu každém výjezdu či vjezdu vozu do garáže. S tím souvisí také okamžité odpařování usazené vody, lepší cirkulace vzduchu.

Rychlá a snadná montáž

Montáž přístřešku je navíc podstatně rychlejší, trvá totiž i méně než 24 hodin vystačí jen s malými nebo žádnými základy, šetří tak nejen váš drahocenný čas, ale i další peníze.

Chcete vašemu autu zajistit bezpečné kryté parkování a přitom ušetřit co nejvíce peněz? Je to snadné, vyberte si přístřešek na auto z naší nabídky.

phoca thumb l pristresky na popelnice 1

Jak schovat popelnice? To je častá otázka nejen starostů, podnikatelů ale i majitelů rodinných domů. Odpověď je snadná. Pořiďte přístřešky na popelnice, nejen, že se jedná o elegantní způsob, jak je ukrýt a zkrášlit tak celé okolí. Zároveň je ochrání před rozmary počasí, možným poškozením, nechtěným vysypáním…

akční nabídka >>

 Řešení je v tomto směru celá řada. Od dřevěných, zděných až po moderní a vysoce odolné ocelové přístřešky na popelnice s kvalitní pozinkovou úpravou, která zaručuje téměř nulové nároky na údržbu. A současně dlouhotrvající krásný vzhled a životnost.

Ocelové přístřešky na popelnice zastřešuje průsvitná polykarbonátová krytina, nejmodernější zastřešovací materiál, jaký je dnes možné pro přístřešky tohoto a podobného typu použít. Stejně jako ocel, je i polykarbonát prakticky 100% bezúdržbový a s dlouhou životností.

Mezi velké výhody přístřešků na popelnice patří i široké možnosti přizpůsobení rozměrů a nastavitelná výška. Včetně možnosti volby obložení, rozšíření o posuvné dveře se zámkem nebo osvětlení. Dalším plusem je také rychlá montáž.

Potřebujete schovat popelnice? Přístřešky na popelnice vám s tím pomohou, stačí si jen vybrat…  

Japonské hliníkové pergoly

pergoly13

katalog 2014 49

Pergola - výhody

Jako pergola je označována jednoduchá zahradní stavba porostlá popínavými rostlinami, jejíž účel je především dekorativní. Vedle zkrášlování zahrady však také tvoří vhodné místo pro odpočinek. Na trhu jsou pergoly k dostání v mnoha provedeních. Je tak zcela na vás, jestli dáte přednost dřevěné pergole nebo se více líbí hliníková pergola. Donedávna byly nejrozšířenější nezastřešené dřevěné pergoly, ty jsou však již na ústupu. Do středu pozornosti se nyní dostávají zastřešené pergoly. Jak dřevěné, tak hliníkové či dokonce zděné. Umožňují totiž trávit čas venku bez ohledu na to, jestli právě svítí slunce nebo prší. Zastřešená pergola vás ochrání nejen před deštěm, sněhem, kroupami, ale také větrem. Ochranu proti větru lze ještě zvýšit instalací bočních stěn. Zároveň poskytují během slunečných dní vítaný stín.

4770 c7f99a73fc17d48c188865f92e3a938f

V případě náhlé změny počasí, tak nemusíte přerušovat práci či odpočinek nebo schovávat zahradní nábytek a podobně. Díky zastřešení, totiž můžete nerušeně pokračovat pití kávy, zábavě a celé řadě dalších aktivit. Pergola vybavená střechou, je také ideálním místem pro uspořádání grilování. Zároveň může nahradit chybějící přístřešek pro auto nebo posloužit jako skladovací prostor.

Hliníková pergola

Hliníková pergola je oblíbená především kvůli své odolnosti vůči povětrnostním vlivům a dlouhé životnosti, která zpravidla přesahuje 30, ale i 40 a více let. A zároveň jsou pergoly z hliníku zcela bezúdržbové. V případě dřevěné pergoly je nutné počítat s vysokými nároky na pravidelnou údržbu a kratší dobou životnosti, která většinou nepřesahuje 20 let.

a banner akční nabídka

Hliníkové pergoly a přístřešky – výhody a vlastnosti přístřešků

S tím, jak narůstá počet automobilů, stoupá také poptávka po bezpečném a cenově výhodném krytém stání, které automobil ochrání jak zvenku, tak i zevnitř. Hliníkové přístřešky splňují oba tyto požadavky na výbornou.

Podívejte se co vše vydrží hliníkové pergoly

Přístřešky jsou vyráběny výhradně z kvalitních materiálů. Stěžejním prvkem je eloxovaný hliník použitý pro konstrukci stání, čímž je zaručena její dlouhá životnost, vysoká odolnost proti vzniku rzi vlivem nepříznivých přírodních vlivů a dalším způsobům poškození. Výhodou je také barevná stálost materiálu a snadná a téměř minimální potřeba údržby.

VSTUPTE na stránky výrobce klikněte ZDE

Totéž platí o polykarbonátové střeše, jejíž odolnost je ve srovnání s ostatními materiály, jako je například sklo podstatně vyšší. V případě zmíněného a často používaného skla až 20x. Polykarbonát rovněž až 100 % zamezuje průniku UV a 75% infračerveného záření skrze střechu do interiéru vozu, kde tak nevznikají nepříjemně vysoké teploty. Polykarbonát také disponuje 90% odolnosti proti zkroucení, tvar střechy tak zůstává zachován.

Foto hliníkové pergoly a přístřešky

Jsme výhradní zástupce japonského výrobce pro ČR a SR. 

VSTUPTE na stránky výrobce ZDE

Katalog produktů ke stažení - PDF

Vchodové přístřešky

Nejšriší nabídka vchodových přístřešků 

přístřešky nad vchod na e-shopu HobbyTec.cz

www.Hotove-Vchodovestrisky.cz

pristresky9

pristresky10

 

Vchodové přístřešky od společnosti Palram představují oblíbené elegantní zastřešení vchodu. Vchodové přístřešky ochrání před nepřízní počasí nejen Vás, ale i Vaše dveře. Přístřešky jsou vyrobeny z galvanizované oceli, hliníku a polykarbonátového panelu. Jeho velikou výhodou je, že je téměř nerozbitný a obsahuje UV ochranu. UV ochrana zabraňuje zažloutnutí nebo jinému poškození Vašich dveří od slunečního záření. 

baner masakr cen maly

Vchodové přístřešky Palram si u nás můžete objednat ve třech variantách - Aquila, Lucida a Orion. Přístřešek nad dveře Aquila se vyrábí ve dvou rozměrech - pro jednokřídlé a pro dvoukřídlé dveře. Přístřešek Lucida má podpůrná ramena z galvanizované oceli a vestavěný okap. Vchodový přístřešek Orion si zákazníci oblíbili kvůli jeho oblým liniím.

sp aquila1500 sp regulus1200

Vchodové přístřešky Palram jsou určeny pro montáž svépomocí pro 2 osoby. Nepotřebujete žádné speciální nářadí a přístřešek lze sestavit ve velmi krátké době. Vchodové přístřešky jsou téměř bezúdržbové - pro jejich očištění stačí hadice nebo déšť. 

Více informací VSTUPTE

 

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Nezávazná poptávka

Jméno *
Zadejte jméno.

Příjmení *
Zadejte vaše příjmení

Telefonní číslo *
Zadejte telefon

Email *
Zadejte email

Mám zájem o: *

Zadejte o co máte zájem

Popis požadavku
Neplatný vstup

Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.

*
Bez souhlasu nemůže být požadavek odeslán

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

 

Fotogalerie vchodových přístřešků

Video o výrobci vchodových stříšek

 

Typy hliníkových přístřešků

(vyberte si typ z nabídky výše - kliknutím se Vám otevře nabídka)

Hliníkové přístřešky/designové carporty OneTrade vynikají svým luxusním vzhledem a kvalitou zpracování, přizpůsobitelností i širokou nabídkou rozdělenou do 7 modelových řad. Z nichž má každá vlastní, nezaměnitelný design a specifické vlastnosti. Hledáte nebývalý luxus a dokonalost v každém směru? Nebo spíše „obyčejnější“, ale vysoce moderní přístřešek, který každého uchvátí svou jednoduchostí a je levný? Ať už toužíte po jakémkoliv typ přístřešku, spolehlivě ten svůj v nabídce OneTrade najdete.

Jaké hliníkové přístřešky – designové carporty OneTrade dodáváme?

KCR série

Základní modelová řada, která se vyznačuje jednoduchým, elegantním designem, 2 sloupky na boční straně a nadstandardní odolností vůči větru – až do 137 Km/h. Vzhledem k tomu a nízké ceně, se tak jedná o skvělé řešení pro každého, kdo chce pro svůj vůz prvotřídní ochranu bez velkých investic.

KRB/KRBS série

Designově shodný model se sérií KCR, jehož hlavní rozdíl tkví ve vyšší nosnosti střechy  - 90 Kg/m2 s možností zvýšení až na 150 Kg/m2. Odolnost proti větru až o rychlosti 137 Km/h je pro KRBS i KCR shodná.

KDR série

Netradičně vypadající hliníkové přístřešky. Designové provedení je nejen elegantní, ale především praktické. Na jedné straně protažená střecha zajišťuje větší zastínění plochy carportu a chrání automobil před větrem.

KS/KSS série

Jednoduchost. Univerzálnost. Odolnost. Největší přednosti této modelové řady přístřešků s rovnou střechou. Provedení KS disponuje 2 sloupky a nosností 60 Kg/m2, typ KSS má pak o sloupek více. Hravě tak snese zátěž až 90 Kg/m2.  Odolá větru o rychlosti až 137 Km/h.

 

přístřešky na auto

My Lish série

Na první pohled luxusní designový přístřešek s originálně pojatou střechou ve formě mřížové konstrukce se spodním uchycením. Dostupné ve variantě Standard s 2 sloupky a Deluxe se 3 sloupky, u které si na rozdíl od verze Standard vybíráte kromě barevného odstínu hliníku, také dekor laminátového obložení na sloupcích.

 • STANDARD - odolnost proti větru: 120 Km/h a nosnost: 60 Kg/m2
 • DELUXE - odolnost proti větru: 137 Km/h nosnost: 90 Kg/m2

RSC série

Zajímavá originální střecha z odolného polykarbonátu s uchycením na závěsných sloupcích, vedoucích z nosných sloupů na bocích v zadní části přístřešku, uchvátí každého.  Zvýšená odolnost proti větru až na 137 Km/h – s přídavnými opěrnými sloupky do 151 Km/h. Standardní nosnost střechy 60Kg/m2 s možností dalšího zvýšení.

Snow Ski série

Skálopevná stabilita a maximální odolnost i v těch nejkrutějších podmínkách, to největší výhody přístřešků Snow Ski, které jsou jako stvořené pro ochranu automobilu v nepříznivých podmínkách, zasněžených a větrných oblastech. Snadno odolají 50 až 150 cm nánosu sněhu (dle počtu sloupků). A větru rychlosti nepředstavitelných 165 Km/h.

Objednejte si kterýkoliv z těchto designových přístřešků, zajistěte svému vozu bezpečí za každého počasí a obohaťte svou zahradu nebo firemní parkoviště o luxusní architektonický prvek. 

 

Jedinečné a moderní designové zpracování, to je největší zbraň modelu One Trade® CFS, kterému už na první pohled dominuje pevná a čirá polykarbonátová střecha s elegantně řešeným uchycením na vrchní straně. Z boku je přístřešek vybaven 2 nosnými sloupy, které zajišťují jeho skálopevnou stabilitu za jakýchkoliv podmínek.

One Trade® CFS je standardně k dispozici ve 2 barevných provedeních, které ještě více umocňují luxusní vzhled – jemně černá, městská šeď. Samozřejmostí je rozšiřitelnost o doplňkové příslušenství v podobě opěrných sloupů pro ještě vyšší stabilitu nebo boční panel, který ochrání vůz před z boku vanoucím větrem, sálajícím sluncem a dalšími vlivy.

Přístřešky One Trade® jsou bezúdržbové, nevyžadují tedy žádnou pravidelnou, náročnou nebo odbornou péči. Eloxovaný hliník, z něhož se skládá konstrukce přístřešku, je také vysoce odolný proti korozi.

a banner akční nabídka

CFS Single

CFS Single je jednoduché provedení přístřešku pro 1 automobil. Plochu a počet parkovacích míst však lze jednoduše navýšit spojením dvou a více dílů do sestavy – M-Joint nebo Double-Joint.

Kromě parkování automobilu se model F1 často používá i jako luxusní zahradní pergola.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ®  CFS

 • Luxusní design
 • Odolnost proti větru až 120 Km/h
 • Nosnost střechy až 60 Kg/m2
 • 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření)
 • Snadná rozšiřitelnost plochy přístřešku kombinací 2 a více Single dílů

  

Snow Ski je označení vysoce odolné série přístřešků One Trade®. Střecha je dimenzována na extrémně vysokou sněhovou zátěž – až 150 cm sněhu. Skálopevnou stabilitu pak zajišťují 4 opěrné sloupky. Jedná se tak o skvělé řešení obzvláště do výše položených oblastí, kde je v zimě velká pravděpodobnost silného větru i napadnutí vysoké vrstvy sněhu.

Přestože se jedná o sérii carportů s robustní a mimořádně pevnou konstrukcí, designem za ostatními modely rozhodně nezaostává. A pyšní se jednoduchým, univerzálním a zároveň moderním vzhledem, vhodným k jakémukoliv architektonickému stylu, do libovolného prostředí. Na přání lze přístřešek opatřit průhledným zastřešením, a tím mu dodat ještě více na kráse a zajímavosti.

moderní přístřešky na auto

Nabídka přístřešků série Snow Ski zahrnuje jak jednoduchý model pro 1 automobil, tak stání pro 2 vozy, ale i rozšířenou verzi s 3 parkovacími místy. Výhodou je také individualita barevného provedení, je tak zcela na vás, jaký z 3 barevných odstínů přístřešku si vyberete.

Všechny přístřešky One Trade® vynikají svou dlouhou životností, téměř nulovými nároky na údržbu a maximální odolnosti proti korozi, automobilu tak poskytnou 100% ochranu před nepříznivými klimatickými vlivy na dlouhá desetiletí. A vy se přitom nebudete muset zdržovat pravidelnou údržbou.

css

css1

Hliníkové přístřešky One Trade ® série RSC patří do vyšší cenové kategorie. A vynikají svým originálním a luxusním zpracováním zastřešení. Polykarbonátová deska s nosností až 60 Kg/m2 se zvýšenou odolností proti větru o rychlosti do 137 Km/h, je uchycena na závěsných sloupcích, vedoucích z nosných sloupů na bocích v zadní části přístřešku.

Toto provedení je tedy nejen vysoce estetické, ale také nadmíru praktické. Umožňuje totiž jak pohodlné parkování či nastupování/vystupování, tak i čistý výhled do stran, což výrazně usnadňuje výjezd.

Přístřešky série RSC jsou k dispozici ve dvou verzích – Standard a Deluxe. V případě provedení Standard si můžete vybrat barevný odstín hliníku a polykarbonátu. U verze Deluxe i dekor laminátu na nosných sloupech.

přístřešky na auto

Veškeré použité materiály jsou bezúdržbové a mají dlouhou životnost. Nemusíte se tak zabývat pravidelným opečováváním, čištěním a ošetřováním přístřešku nákladnými ochrannými přípravky z obavy, že by mohl začít korodovat… koroze nemá šanci.

RSC Single

RSC Single je jednoduchý přístřešek pro 1 automobil, který umožňuje spojení 2 a více Single dílů s využitím propojovacích prvků, čímž můžete snadno rozšířit jeho plochu a vytvořit dvojitý přístřešek.

RSCW

Široká verze přístřešku RSC s dvojitým stáním. Toto provedení má oproti jednoduchému přístřešku celistvější, čistší design a pevný vzhled.

 Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® RSC

 • Zvýšená odolnost proti větru až na 137 Km/h – s přídavnými opěrnými sloupky do 151 Km/h
 • Standardní nosnost střechy 60Kg/m2 s možností dalšího zvýšení
 • 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření)
 • Snadná rozšiřitelnost plochy přístřešku kombinací 2 a více Single dílů
 • Čistý výhled do stran a pohodlný výjezd s vozem

rsc

rsc

rsc2

rsc3

rsc4

rsc

 

 

Čisté linie, styl a skutečný luxus, to jsou designové přístřešky One Trade® ze série MLC My Lish, které se od ostatních modelových řad výrazně liší už na první pohled. Důvodem je střecha. Originálně pojatá jako mřížová konstrukce s uchycením ze spodní strany, což jí dodává moderní vzhled, ale i podstatně zvyšuje stabilitu celého přístřešku.

Velkým plusem je možnost obrácení sklonu střechy – neocenitelná výhoda zejména v případě, že je přístřešek umístěn těsně u plotu, hned vedle místa, kde váš soused parkuje automobil. Stačí změnit sklon od plotu směrem k vám, a zabráníte tak například odrážení krup, či spadání listí z přístřešku na sousedův vůz, pozemek…

Přístřešky a zastřešení

Carporty série My Lish jsou k dispozici ve dvou provedeních – Standard a Deluxe. Varianta Standard je vybavena 2 sloupky, střechou o nosnosti 60 Kg/m2 a odolává větru o rychlosti až 120 Km/h. Kdežto verze Deluxe má sloupky hned 3, a tedy i zvýšenou nosnost až na 90 Kg/m2 a odolnost proti větru až do 137 Km/h, obstojí tak i v těch nejhorších povětrnostních podmínkách.

U přístřešků My Lish Standard máte na výběr z několika barevných odstínů hliníku. V případě typu Deluxe si můžete navíc vybrat dekor laminátového rámu.

MLC Single

My Lish Single (MLC Single) je jednoduchý přístřešek s jedním stáním, který lze s využitím propojovacích prvků kombinovat do sestav Y-Joint, M-Joint či Double-Joint, zvýšit tím plochu přístřešku a získat další parkovací místa.

MLC Single je k dispozici v jak klasickém, tak prodlouženém provedení s přídavným prostorem pro kolo, motorku a podobně. Primárně pro parkování motorky je pak navržen přístřešek MLC Mini.

MLCW

Rozšířený přístřešek My Lish s parkováním pro dva automobily, který má pevně daný vzhled a nevyžaduje použití propojovacích prvků pro vytvoření 2 parkovacích ploch.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ®  MLC My Lish

 • Odolnost proti větru od 120 Km/h2 do 137 Km/h2
 • Nosnost střechy od 60 Kg/m2, až do 90 Kg/m2
 • 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření)
 • Snadná rozšiřitelnost plochy přístřešku kombinací 2 a více Single dílů
 • Luxusní vzhled a originální zpracování střešní plochy
 • Možnost změnit směr sklonu střechy

mlc

mlc1

mylish1

mylish2

my lish showcenter

mylish3

mylish6

katalog prislusenstvi mlc

Jednoduchost a elegance, to jsou největší přednosti designových hliníkových přístřešků OneTrade KS/KSS.

Modely KS i KSS jsou vybaveny moderní a pevnou polykarbonátovou střechou, u které si můžete vybrat z více barevných odstínů. Totéž platí i pro samotnou hliníkovou konstrukci přístřešku. Veškeré použité materiály jsou bezúdržbové a vynikají dlouhou životností.

Hlavním rozdílem mezi KS a KSS je počet nosných sloupků, a tedy i výsledná nosnost střešní desky. V případě základního modelu KS s 2 sloupky je nosnost 60 Kg/m2. KSS má díky 3 nosným sloupkům nosnost zvýšenou na 90 Kg/m2 (30 cm sněhu). Odolnost proti větru o rychlosti až 137 Km/h je pro oba typy přístřešků shodná, takže je zaručena maximální stabilita i za extrémně nepříznivých povětrnostních podmínek.

a banner akční nabídka

KS/KSS Single

KS/KSS Single jsou jednoduché přístřešky určené pro 1 automobil. Jsou však velmi variabilní. S využitím speciálních propojovacích prvků je možné spojit 2 a více těchto Single dílů do různých sestav – Y-Joint, M-Joint, Double-Joint – a tím získat parkovací místo pro další automobil. Případně prostor pro úschovu materiálu a podobně. Přístřešky rovněž skvěle poslouží jako náhrada za chybějící zahradní pergolu.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KS/KSS

 • Možnost propojení jednotlivých dílů a rozšíření prostoru přístřešku
 • Odolnost proti větru o síle až 137 Km/h a nosnost střechy od 60 Kg do 90 Kg/m2
 • Ochrana proti UVA a UVB záření
 • Téměř nulové nároky na údržbu – úspora času a peněz
 • Desítky let dlouhá životnost

ks

kss

Hliníkové přístřešky na auto One Trade ® ze série KRB jsou zesílenou variantou modelu KCR, s kterým sdílejí jednoduchý a elegantní design, vhodný do libovolného prostředí. Zásadním rozdílem je pevnější střecha s nosností až 91 Kg/m2. Vysoká odolnost proti větru až do 137 Km/h je shodná s KCR. Toto provedení je tak vhodné zejména do výše položených oblastí s výraznými nárazovými výkyvy počasí, silnými větry či sněžením…

Pevnou polykarbonátovou desku s UVA a UVB ochranou nese konstrukce z eloxovaného hliníku s dvěma nosnými sloupy, které zajišťují perfektní stabilitu přístřešku za jakýchkoliv podmínek.

a banner akční nabídka

Velkým plusem přístřešků One Trade ® je snadná-téměř nulová údržba a dlouhá životnost. Koupí tak získáte jistotu, že nebudete muset ztrácet svůj drahocenný čas pravidelným mytím, čištěním nebo aplikací drahých ošetřujících nátěrů atd.

KRB Single

KRB Single je jednoduché provedení přístřešku se stáním pro 1 automobil. Pokud však potřebujete více parkovacích míst, stačí podle potřeby spojit dva a více Single přístřešků do jednoho celku. S využitím propojovacích prvků, tak mohou vzniknout kombinace typu Y-Joint, M-Joint či Double-Joint, které poskytnou až 4 parkovací plochy. 

Samozřejmostí je i rozšiřitelnost o příslušenství v podobě teleskopických podpůrných sloupků, s kterými lze měnit sklon i výšku přístřešku podle aktuálních potřeb.  Zvýšenou ochranu před větrem pak zajistí volitelné boční panely.  Zcela na vás je pak i výběr konkrétního odstínu polykarbonátové střešní desky a hliníku z aktuální nabídky.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KRB

 • Snadná rozšiřitelnost plochy přístřešku kombinací 2 a více Single dílů
 • Zvýšená nosnost střechy na 90 Kg/m2 – sněhová zátěž s monožstí zesílení až na 150 Kg/m2!
 • Vysoká odolnost proti větru – až do 137 Km/h
 • 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření)

krb

krbs

Krb1

Krb2

Krb3

krb4

 

Série KDR se řadí mezi levnější přístřešky značky One Trade ®.

Největší předností těchto designových přístřešků je netradiční vzhled. Oblouková polykarbonátová střecha je na jedné boční straně prodloužena. A ačkoliv se může zdát, že se jedná pouze designový prvek, hlavním účelem je zvýšit zastínění plochy přístřešku. Ochrana vozu před vysokými teplotami v interiéru, ale i vyblednutím laku, je tak maximální.

Výhodou je i čisté a detailní zpracování rámu, nic z něj nevyčnívá ven, což umožňuje jeho umístění poblíž plotu, obvodové zdi a jakékoliv jiné hranice v blízkosti parkovacího prostoru.

Konstrukci z eloxovaného hliníku i polykarbonátovou desku je možné opatřit barevným odstínem z nabídky podle vlastního výběru. A přizpůsobit tak vzhled přístřešku architektuře či stylu vašeho domu a zahrady.

Carport lze rovněž rozšířit o boční stěnu a zajistit tak ochranu vozu před větrem či zvýšit své soukromí.

KDR Single

KDR Single je dostupný jak ve standardní, tak prodloužené verzi, která kromě místa pro 1 automobil nabízí i další prostor pro motorku či kolo. Počet stání lze snadno rozšířit spojením dvou a více Single dílu pomocí propojovacího prvku. Vniknou tak kombinace jako Y-joint, M-joint a Double-joint.

KDRW

Součástí nabídky je také široký přístřešek KDRW pro dva automobily a prodloužený přístřešek KDRW s přídavným prostorem. Spojením dvou těchto přístřešků do sestavy Double-joint, pak získáte až 4 parkovací místa.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KDR

 • Možnost propojení jednotlivých dílů a rozšíření prostoru přístřešku
 • Odolnost proti větru o síle až 120 Km/h a nosnost střechy až 60 Kg/m2
 • Ochrana proti UVA a UVB záření
 • Větší zastíněná plocha

kd

kd1

KD1

KD2

KD3

KD4

pristresky one trade 4

 

 

Série KCR se řadí do základní třídy přístřešků One Trade ®. Velkou předností je jednoduchý, ale moderní design a variabilita. Nabízí tedy nejlepší poměr ceny a zpracování.

Luxusní, lehká a především vysoce odolná polykarbonátová střešní deska ve tvaru půloblouku, je uchycena na konstrukci z eloxovaného hliníku. Dvojice opěrných sloupků pak zajišťuje maximální stabilitu.Veškeré materiály jsou bezúdržbové a mají mimořádně dlouhou životnost a vysokou odolnost proti nepřízni počasí. Přístřešek tak může chránit váš vůz a zkrášlovat zahradu či firemní sídlo po desetiletí, bez toho, aniž byste se museli zabývat pravidelnou údržbou.

baner masakr cen maly

KCR Single

Standardní provedení Single je určeno pro 1 automobil. Propojením těchto 2 stání, však lze docílit několika kombinací v podobě přístřešku Y-Joint, M-Joint a Double-Joint. A vytvořit tak další parkovací místo nebo úložný prostor. Výsledná podoba Carportu se tedy odvíjí od vašich nároků na počet míst a prostorové možnosti daného místa, kde bude instalován.

KCRT a KCRW

Modelová řada KCRW zahrnuje hned 3 typy přístřešků. Jednoduché provedení pro jeden automobil, široké provedení pro 2 automobily, a také prodlouženou variantu s prostorem na kolo či motocykl, které je vybaveno 8 sloupky. Výhodou rozšířeného a prodlouženého modelu KCRW či KCRT, jsou ve srovnání KCR Single podstatně čistější linie a celkový vzhled.

Model KCRT je speciálně navržen tak, aby poskytl dostatek prostoru pro pohodlné parkování rovnou pro 3 automobily. Jedná se o nejširší dodávaný přístřešek.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KCR

 • Možnost propojení jednotlivých dílů a rozšíření prostoru přístřešku
 • Zvýšená odolnost proti větru o síle až 137 Km/h
 • 100% UV (ochrana proti UVA) a  75% IR (ochrana proti UVB záření)
 • základní nosnost střechy 60 Kg/m2

kc

kc1

kc double2

kc muster

kc pristresek

kc solo

pristresky one trade 2

kc double

 

 

(pro výběr klikněte na obrázek kategorie výše)

Nechte se inspirovat! Shlédněte fotogalerii, pomůže Vám s Vaším výběrem. 

Pro její shlédnutí klikněte ZDE

a banner akční nabídka

Fóliovníky

Fóliovník je mobilní zahradní stavba s jednoduchou hliníkovou nebo ocelovou konstrukcí a plachtou z PE textilie. Montáž je rychlá, snadná a lze ji provést svépomocí. Fóliovníky jsou zároveň levné. Jedná se tak o vhodnou alternativu klasického skleníku, určenou především k sezónnímu pěstování a ochraně rostlin či zeleniny před nepříznivým počasím.  Především pak před škodlivým slunečním zářením. Fólie také zabraňuje rychlému odpařování závlahy. Pokud si tedy chcete vypěstovat vlastní zdravou sezónní zeleninu… je fóliovník správnou volbou. K celoročnímu pěstování však použijte skleník.V naší nabídce naleznete levné fóliovníky z trubkové oceli značky ShelterLogic s odolnou práškovou úpravou, která zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost proti korozi.

Altány

Zahradní altán je menší obdobou pergoly. Je určený především k relaxaci. A rovněž plní dekorativní úlohu, zejména pokud se jedná o dřevěné provedení. Může však být také z kovu jako hliník nebo ocel. Velké popularitě se těší levné nůžkové altány z trubkové oceli ShelterLogic, které jsou mobilní, prostorné a jejich montáž je rychlá. Mají tak široké možnosti využití.

Zahradní domky

Zahradní domek je víceúčelová stavba, sloužící především k úschově nářadí a zahradní techniky. Domek lze doplnit o širokou škálu příslušenství a úložných systému. Nikde vám tak nebude nic překážet a vše bude vždy po ruce. Rychle, bez hledání.

Obzvláště oblíbené jsou ocelové zahradní domky. Nevyžadují totiž téměř žádnou údržbu, vynikají svou odolností proti klimatickým vlivům, a také moderním designem.

Skladovací kontejnery

Skladovací kontejnery jsou ideálním řešením pro skladování materiálů, předmětů a zboží všeho druhu. Jsou prostorné, levné a lze je kdykoliv přesunout za pomocí vysokozdvižného vozíku či jeřábu. Hojně se využívají na staveništích a v lodní dopravě atd. Ocelové skladové kontejnery jsou bezúdržbové, odolné vůči nepříznivým klimatickým vlivům a vzniku rzi. Jsou také zabezpečeny bezpečnostními zámky, takže je jejich obsah v bezpečí před odcizením. Dodávají se jak v rozložené, tak složené podobě. Mohou být dodatečné zaizolovány nebo doplněny o různé typy příslušenství.

Montované haly

Ocelové montované haly jsou levnou alternativou zděné výstavby. Vynikají rychlou montáží, variabilitou rozměrů, rozšiřovacích prvků a vybavení. Jsou mobilní, a tedy vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé projekty – sklady, garáže, střediska, sportovní nebo výrobní haly. Nevyžadují téměř žádnou údržbu, mají dlouhou životnost a jejich cena je ve srovnání se zděnou výstavbou i o více jak polovinu nižší. Pro investora to znamená statisícové až milionové úspory a okamžitou využitelnost.

Modulární stavby

Jak už název napovídá, jedná se o stavby skládající se z několika vzájemně spojených betonových či jiných modulů. Modulární stavby jsou mobilní, mají minimální nároky na stavební připravenost, nevyžadují základovou desku a do 25m2 ani stavební povolení, ale pouze ohlášku a lze je kdykoliv rozšířit. V závislosti na rozsahu projektu je stavba otázkou několika hodin až dní. A pořizovací náklady jsou až o 70% nižší. Přitom je zachována maximální kvalita a výsledný projekt je k nerozeznání od běžné okolní zástavby.

Opěrné zdi

Opěrné zdi jsou součástí mnoha projektů a staveb, existuje nepřeberné množství typů a jejich primárním účelem je zpevnění svažitého terénu tak, aby nedošlo k sesuvu půdy. Pokud například plánujete postavit ve svahu dům či garáž, téměř jistě se bez nich neobejdete. Dále se opěrné zdi využívají na silničních komunikacích, mostech nebo při regulaci a úpravě vodních toků.

Kromě kamenné zdi se používají také betonové opěrné zdi, které jsou mrazuvzdorné, bezúdržbové, lze je přizpůsobit na míru konkrétnímu projektu, a mají dlouhou životnost. Betonové opěrné zdi mohou sloužit i jako dělící prvky či obrubníky, zahradní zídky…  

 

Totální masakr cen, slevy až 62% do vyprodání zásob.

Pergola je okrasná zahradní stavba, která je populární jak na našich zahradách, tak ve veřejných prostorách. V minulosti byly pergoly téměř výhradně dřevěné, nezastřešené a měly obdélníkový tvar. Dnes však platí, že každá moderní pergola je zastřešená, může mít prakticky libovolný tvar, design a kromě dřeva se používají materiály jako ocel nebo hliník a další. 

Pergola – nádherná dekorace a skvělé místo k odpočinku

Účelem nezastřešené pergoly je především plnit dekorativní funkci. V případě pergoly zastřešené je to funkce obytná.  Slouží tedy hlavně jako klidová a relaxační zóna, kde trávíte svůj volný čas čtením, konverzací nebo pitím kávy v bezpečí před sluncem i deštěm. Pergola je tak zároveň vhodným místem pro uspořádání letní oslavy, grill párty a dalších společenských událostí.Většinou stojí samostatně v části zahrady. Mohou však být přímo součástí domu a rozšířit nebo zastřešit venkovní terasu.

Objednat pergolu online - klikněte ZDE

Nejoblíbenější jsou pak hliníkové pergoly, a to jak z estetického, tak praktického důvodu. Nejen, že mají luxusní vzhled, který se hodí k jakémukoliv architektonickému stylu a do libovolného prostředí, ale jsou také bezúdržbové. A díky kvalitní povrchové úpravě, je jejich životnost ve srovnání s dřevěným provedením mnohonásobně vyšší.Moderní pergoly jsou mnohem variabilnější, kromě rozměrů, lze přizpůsobit osobním potřebám i tvar a celkový vzhled. Ačkoliv je to stále nejběžnější tvar, nemusí tedy být jen obdélníkové. A mohou mít různé dekory a barevné odstíny.

Nejširší nabídka pergol v ČR www.Hotove-Pergoly.cz

Pro zastřešení pergoly se nejčastěji používá lehký, nerozbitný a proti klimatickým vlivům odolný polykarbonát s ochranou proti UVA a UVB záření. Rovněž mívá více barevných odstínů. Pokud však toužíte po příjemném posezení pod pergolou, bez obav z počasí a přitom si chcete připadat, jako když sedíte pod širým nebem, splní vám to prosklená střecha. Ani si jí nevšimnete, ochrání vás a rovnoměrně prosvětlí celý prostor pergoly. V naší nabídce naleznete jak levné hliníkové pergoly, tak i luxusní hliníkové pergoly na míru s polykarbonátovou i prosklenou střechou. Vyberte si tu svou i vy.

Totální masakr cen, slevy až 62% do vyprodání zásob.

Pokud chcete, aby měl váš automobil co nejdelší životnost, je důležité pro něj zajistit odpovídající ochranu. Tradičním a nejkomplexnějším řešením je garáž, která ho uchrání jak před rozmary počasí a korozí, tak před ukradení nenechavými zloději, jejichž počet a drzost stále roste. Tím však využitelnost a výhody garáže nekončí. Garážované auto nemusíte zbavovat napadaného listí, sněhu, ani námrazy. Ušetříte tak spoustu svého drahocenného času i námahy. Obzvláště to pak oceníte v okamžiku, kdy spěcháte do práce, na schůzku nebo vyzvednout děti ze školky… a odklízení nepořádku z automobilu by vás jen zdržovalo. Garáž však nemusí sloužit pouze k parkování vozu. Volný prostor lze využít také k úschově všeho, pro co vám v domě, sklepě, nebo kůlně už nezbývá místo – jízdní kola, lyže, zahradní technika, nářadí a mnoho dalšího. Případně ke skladování materiálu.

Ještě před stavbou nebo pořízením hotové garáže je nutné zvolit správné provedení a rozměry. Pokud jste kutil, může vám větší garáž posloužit rovněž jako dílna. A pokud máte, nebo předpokládáte, že budete mít více než jeden vůz, je vhodné zvolit dvojgaráž, která ochrání oba vozy a rovněž poskytne kýžený úložný prostor…Garáž lze umístit prakticky kamkoliv.Na výběr pak máte na výběr hned z několika garážových řešení. Kromě nákladně stavby svépomocí, jsou k dispozici také hotová řešení – luxusní betonové garáže, zinkované plechové garáže nebo levné plachtové garáže v široké škále rozměrů a designových provedení.  Snadno si tak vyberete přesně takovou garáž, která bude přesně odpovídat vašim představám. Chcete maximální ochranu pro svůj automobil a mnoho úložného prostoru? Pořiďte si garáž z naší nabídky a získáte přesně to, co potřebujete. Navíc levně a v prémiové kvalitě. 

Pokud chcete, aby měl váš automobil co nejdelší životnost, je důležité pro něj zajistit odpovídající ochranu. Tradičním a nejkomplexnějším řešením je garáž, která ho uchrání jak před rozmary počasí a korozí, tak před ukradení nenechavými zloději, jejichž počet a drzost stále roste.Tím však využitelnost a výhody garáže nekončí. Garážované auto nemusíte zbavovat napadaného listí, sněhu, ani námrazy. Ušetříte tak spoustu svého drahocenného času i námahy. Obzvláště to pak oceníte v okamžiku, kdy spěcháte do práce, na schůzku nebo vyzvednout děti ze školky… a odklízení nepořádku z automobilu by vás jen zdržovalo. Garáž však nemusí sloužit pouze k parkování vozu. Volný prostor lze využít také k úschově všeho, pro co vám v domě, sklepě, nebo kůlně už nezbývámísto – jízdní kola, lyže, zahradní technika, nářadí a mnoho dalšího. Případně ke skladování materiálu.

Ještě před stavbou nebo pořízením hotové garáže je nutné zvolit správné provedení a rozměry. Pro možnost pohodlného parkování a pohybu kolem vozu doporučujeme rozměry alespoň 4 až 4,5x6m. Mnohem lépe však uděláte, zvolíte-li prostornější řešení.  Obzvláště proto, že vaše nároky na úložný prostor se časem pravděpodobně podstatně zvýší. Pokud jste kutil, může vám větší garáž posloužit rovněž jako dílna.A pokud máte, nebo předpokládáte, že budete mít více než jeden vůz, je vhodné zvolit dvojgaráž, která ochrání oba vozy a rovněž poskytne kýžený úložný prostor…

Garáž lze umístit prakticky kamkoliv. Stále populárnější je ale její přímé napojení na dům resp. obytnou plochu. Toto řešení je velmi komfortní a praktické. Nejen, že máte svůj automobil téměř nadosah, zároveň nemusíte pokaždé vycházet z domu. Stačí pouze přejít z jedné místnosti do druhé. Na výběr pak máte na výběr hned z několika garážových řešení. Kromě nákladně stavby svépomocí, jsou k dispozici také hotová řešení – luxusní betonové garáže, zinkované plechové garáže nebo levné plachtové garáže v široké škále rozměrů a designových provedení.  Snadno si tak vyberete přesně takovou garáž, která bude přesně odpovídat vašim představám. Chcete maximální ochranu pro svůj automobil a mnoho úložného prostoru? Pořiďte si garáž z naší nabídky a získáte přesně to, co potřebujete. Navíc levně a v prémiové kvalitě. 

Totální masakr cen, slevy až 62% do vyprodání zásob.

baner masakr cen maly

Pokud nechcete svůj automobil při parkování zbytečně vystavovat rizikům, jako je například koroze, nebo krupobitím, či spadlou větví poškozená karoserie, zajistěte pro něj kryté stání, které ho před poškozením ochrání, a tím mu prodlouží životnost. Vhodným řešením je garáž, u níž je však potřeba počítat s vyšší cenou. Pokud ale chcete co nejvíce ušetřit nebo vám stavbu tradiční garáže neumožňují prostorové možnosti pozemku, je skvělou alternativou přístřešek na auto. Pořizovací náklady přístřešku jsou totiž až několikanásobně nižší, což znamená, že vám ušetří desetitisíce korun.Oproti garáži umožňují mnohem lepší cirkulaci vzduchu, auto tak netrpí citelnými výkyvy teplot, rychleji oschne, takže nedochází ke kondenzaci. Pravděpodobnost vzniku koroze je tak naprosto minimální.

Nejširší nabídka přístřešků na auta www.hotove-pristresky.cz 

pristreskynabidka

Přístřešky pro auto (carporty) zároveň vynikají svým moderním a originálním designem, který okamžitě upoutá, vyzdvihne krásu samotného vozu a dokonale souzní s architektonickým stylem domu a okolím. Další velkou výhodou přístřešků je přizpůsobitelnost a šíře nabídky. Kromě náročné a zdlouhavé výstavby svépomocí, tak máte na výběr z celé řady dřevěných, hliníkových nebo ocelových přístřešků v mnoha rozměrových i designových provedeních s možností individuálních úprav.V závislosti na výrobci si tedy můžete zvolit nejen rozměry, ale také barvu přístřešku či typ střechy, střešní krytiny a doplňkové příslušenství.   Mezi populární systémy patří levné hliníkové přístřešky Palram, prémiové hliníkové přístřešky One Trade®, ocelové přístřešky Siebau nebo dřevěné designové carporty EasyCarport. Na rozdíl od garáže může přístřešek kromě parkování automobilu a úschovy materiálu, sloužit také jako náhrada za chybějící zahradní pergolu. Pořízením přístřešku, tak získáte i příjemné místo k relaxaci a zábavě.

foliovnik3

 

Nízká cena, vysoká kvalita a odolnost

Elegantní a připraveny pro okamžité pěstování. Přesně takové jsou levné fóliovníky značky ShelterLogic s tří rámovou ocelovou konstrukci a práškovou povrchovou úpravou DuPont. Extra vysoká odolnost proti odlupování, lámání i rzi zaručují dlouhotrvající krásný vzhled a životnost.

Voděodolná světlo propouštějící polyethylenová plachta s oboustrannou ochranou proti UV záření a větracími otvory na přední i zadní straně, zajišťují provzdušnění a dostatečně vysokou úroveň prosvětlení fóliovníku. Podporuje tak lepší růst rostlin. Dveřní díl je vybaven dvojitým zipem pro snadnou manipulaci a pohodlný vstup.

Levné fóliovníky obsahují tři speciálně navržené ocelové stabilizátory ShelterLock. Fóliovník tak odolá jakémukoliv nepříznivému počasí a jiným vlivům, takže je za všech okolností 100% stabilní.

fóliovníky, pařeniště a skleníky

Rychlá montáž svépomocí

Levné fóliovníky jsou určeny pro bleskovou montáž svépomocí pro dvě osoby. Průměrná doba celé montáže je 90 minut. Jednotlivými kroky vás provede podrobný návod, který je součástí balení. Ihned po dokončení je fóliovník připraven na první rostliny, okamžitě tak můžete začít s pěstováním květin, zeleniny a všeho, co vás napadne. Rozměry fóliovníku 3x3x2,4m poskytují dostatek prostoru rovněž k uskladnění semen, nevyužitých truhlíků a dalších nezbytných propriet každého správného pěstitele.

Léto je v plném proudu. Využijte příležitosti a začněte pěstovat rostliny všeho druhu ještě dnes. Levné fóliovníky vám pomohou k větším úspěchům a ušetří vaše peníze. Tak neváhejte, pořiďte si vlastní ocelový fóliovník ShelterLogic.

 

 

Mobilní garáže: plachtové - na auto i dodávku

Plachtová garáž se opět těší velké oblibě, na rozdíl od minulosti jde dnes o podstatně kvalitnější řešení. Pořízení plachtové garáže vyjde cenově velmi přijatelně, a to i na méně než 10 000 Kč. Zároveň se dá produkt jednoduše sestavit svépomocí už za 2 hodiny, a to jen ve dvojici, pouze se základním nářadím a bez základů. Zároveň se dá garáž kdykoliv přesunout. 

Odolná a stabilní konstrukce

Ocelová montovaná konstrukce má kvalitní práškovou úpravu proti korozi. Voděodolná plachta z polyetylenu ochranu proti UV, stárnutí a plísním. Garáž je proto prakticky bezúdržbová. Dokonalé napnutí plachty zajišťují ráčny Ratchet Tite. Správnou stabilitu garáže zase patentované příčné vzpěry CrossRail a EasySlide.

Nabízíme plachtové garáže pro:

 • osobní automobily
 • dodávky
 • garáž na motorku

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

garage-original

 

Zobrazit fotogalerii

a banner akční nabídka

Levné hliníkové pergoly

alu pergola palram

 Nový portál s nejširší nabídou pergol v ČR www.Hotove-Pergoly.cz

Levné pergoly Palram - proč chtít pergolu Palram? Co nabízí?

Levné pergoly značky Palram jsou speciálně navrženy pro snadnou montáž svépomocí, která je velmi rychlá a zvládne ji opravdu každý. Montáž je určena pro 2 osoby a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti. Jedná se tak o ideální řešení jak pro kutily, tak kohokoliv, kdo chce mít levnou, ale přesto velmi odolnou, kvalitní a krásně vypadající pergolu.

Levné pergoly Palram – výhody a vlastnosti

Největší výhodou pergol Palram je jednoznačně jejich cena. Ta, je vzhledem k poměru užitná hodnota/kvalita/design  zcela bezkonkurenční. Pergolu Palram, tak pořídíte již za cenu okolo 19 000 Kč bez DPH. Nejluxusnější provedení, pak nepřesahuje hranici 40 000 Kč.

Objednat pergolu online - klikněte ZDE

Snadná montáž a flexibilita

Jak už bylo řečeno, montáž pergoly Palram je snadná a pro její urychlení je součástí pergoly podrobný popis jednotlivých kroků montáže. Pro instalaci střechy není nutné žádné šplhání, lezení, či chození po konstrukci. A to díky systému Click and Lock, který je konstruován tak, aby jednotlivé střešní díly dokonale a pevně zapadly do rámu pergoly. Při montáži si tak vystačíte pouze s žebříkem a základním nářadím.Pergoly Palram jsou flexibilní, takže nejste téměř nijak omezeni rozměry. Můžete si tak nastavit různou výšku nebo šířku pergoly a rozestupy mezi sloupky.

 

 

Ochrana proti ÚV záření a vysoká odolnost

Rám pergoly je zhotoven z vysoce kvalitního hliníku a pozinkované oceli, čímž je zaručena dlouhá životnost a odolnost konstrukce proti korozi, vzniku plísní a růstu mechu a podobně.Střešní krytina se skládá z 8 mm silného vícevrstvého polykarbonátu. Její součástí je také ochrana proti škodlivému UV záření s téměř 100% účinností. Propustnost světla dosahuje přes 90%,  což znamená, že budete nejen ochráněni před škodlivým zářením, ale také, že pod pergolou bude vždy dostatek světla.

baner masakr cen maly

Video o výrobci pergol

Minimální údržba

Veškeré použité materiály jsou naprosto bezúdržbové, takže se na rozdíl od stále populárních dřevěných pergol nemusíte zabývat časově i finančně náročnou pravidelnou údržbou. Budete-li chtít pergolu umýt, stačí použít zahradní hadici, která veškeré nečistoty snadno smyje.

 

Levné přístřešky

victoria

Chcete pro svůj vůz pořídit kvalitní a odolný přístřešek s dlouhou životností a luxusním designem a ještě k tomu levně? Jste zapálený kutil? Pak jsou pro Vás skvělým řešením levné přístřešky pro auto značky Palram. Jsou totiž navrženy speciálně pro účely montáže svépomocí.

Nejširší nabídka přístřešků na auta www.hotove-pristresky.cz 

pristreskynabidka

Levné přístřešky Palram – montáž

K montáži jsou zapotřebí 2 osoby, které však nemusí mít žádné předchozí zkušenosti. Její dokončení je otázkou pár hodin, přičemž není nutné žádné speciální nářadí. Vystačíte si pouze s běžnou výbavou – šroubovák, vrtáky, klíče a žebřík.Stavba nevyžaduje žádné předem připravené základy. Přístřešek stačí ukotvit na dostatečně pevný povrch. Stejně tak nenáročná je i instalace střechy, kdy se zcela obejdete bez složitého šplhání po konstrukci. Střechu stačí pouze zasunout do připravených lišt případně připevnit k rámu, což lze udělat jak z pohodlí na zemi, tak za pomoci žebříku.Pro celkové usnadnění a urychlení montáže je součástí balíku s přístřeškem také návod, vysvětlující postup montáže krok za krokem. V případě potřeby lze přístřešek kdykoliv rozložit, uschovat nebo přemístit a opětovně složit.

a banner akční nabídka

Levné přístřešky Palram – konstrukce, údržba a vlastnosti

Přístřešky pro auto značky Palram se vyrábí pouze z vysoce kvalitních materiálů. Rám přístřešku je z hliníku a pozinkované oceli. Střecha z odolného polykarbonátu s téměř 100% ochranou proti škodlivému UV záření a 90% propustností světla ochrání Váš vůz před deštěm, větrem, sněhem i kroupami a zamezí působení škodlivých UV paprsků. Automobil tak zůstane v bezpečí před korozí a plísněmi. A vaše peněženka zase před finančně nákladnými opravami. Nosnost střechy je 150 Kg/m2. Levné přístřešky Palram jsou bezúdržbové, nemusíte tedy investovat spoustu času a energie do pravidelné údržby. Pokud budete chtít přístřešek umýt, stačí použít hadici s vodou, případně počkat na déšť, který jej opláchne za Vás.

Nabídka levných přístřešků obsahuje několik různých provedení. Naleznete v ní jak samostatně stojící přístřešky se sedlovou nebo obloukovou střechou, tak také přístřešky pro upevnění ke zdi domu. Na veškeré přístřešky pro auta značky Palram je poskytnuta 10 letá záruka. Jejich životnost se pohybuje v desítkách let, po které budou chránit váš vůz.

 

kontakty banner

Betonové opěrné zdi – proč jsou výhodné?

Betonové opěrné zdi jsou využívány jako opora ve svažitém terénu. Jejich primárním úkolem je zabránit drolení a sesuvu půdy. Nejčastěji se s nimi setkáte na silničních komunikacích. Dále slouží jako podpěry garáží, rodinných domů a dalších staveb. Betonové opěrné zdi jsou dostupné v mnoha různých rozměrech, takže se také jedná o ideální prvek pro stavbu obrubníku, nebo vymezení či dělení konkrétního prostoru.

Nejširší nabíka opěrných zdí a prvků

www.Hotove-Opernezdi.cz

operne prvky

Betonové opěrné zdi Rekers výborně pohlcují hluk, lze je tak využít i jako protihlukové stěny. Především jsou ale mrazuvzdorné a vysoce odolné vůči ostatním klimatickým vlivům, a také zcela bezúdržbové. Životnost je tak prakticky neomezená. Nemusíte vynakládat žádné horentní sumy na údržbu, jako v případě jiných řešení opěrných stěn. Jednoduše - pořídíte, umístíte a víc už se nestaráte, což u mnoha projektů nesmírně usnadňuje a urychluje práci.

  

Betonové opěrné zdi