Hliníkové altány

altan hlinikovy

Hliníkový altán One Trade® je ztělesněním stylu a elegance. Poskytne tak nejen pohodlné místo k relaxaci, čtení knih a diskusi s přáteli, ale zároveň oživí vaší zahradu a stane se její nenahraditelnou součástí. Jeho popularita to jen potvrzuje…

Originalita a komfort

Na první pohled upoutá netradičně pojatým designem, jemuž vévodí čedičově šedá barva. Prostor altánu pak před sluncem, deštěm, sněhem i kroupami chrání zastřešení z moderního polykarbonátu, doplněné o střešní ornamenty s ventilací pro odvod vlhkosti a kouře.  Komfort, který přináší si tak užijete i ve chvíli, kdy příjemné slunečné počasí vystřídá dešťová přeháňka. Nemusíte náhle přerušovat odpolední grilování s přáteli… stačí gril přesunout přímo pod altán a zábava může pokračovat. Součástí jsou také integrované okapové hlavice. A pokud máte rádi soukromí, určitě oceníte vychytávku v podobě zabudovaných držáků pro záclony.

a banner akční nabídka 

Odolnost a nulová údržba

Hliníkový altán má kvalitní povrchovou úpravu, která zajišťuje jeho odolnost vůči korozi a dlouhotrvající krásný vzhled. Polykarbonátová krytina je prakticky nerozbitná a ošetřená účinnou UV ochranou. S tím souvisí desítky let dlouhá životnost a téměř žádné nároky na údržbu.

Rychlá montáž svépomocí

Tím však výhody altánu One Trade® nekončí. Naopak. Na rozdíl od mnoha a mnoha jiných, je totiž navržený s ohledem na jednoduchost a rychlost montáž. Hravě ji tak zvládnete i svépomocí. Dokonce nepotřebujete ani základy. Altán snadno ukotvíte na libovolný povrch – ušetříte tak i několik tisíc korun za odborné sestavení.

Lidová cena

Nakonec to nejlepší – cena. Altán, pod nímž se budete cítit doslova jako v zahradním obývacím pokoji, můžete být váš jen za 29 990 Kč…

Zajímáte se o altány ? Napiště nám Vaše dotazy.  

{component url='index.php?option=com_contact&view=contact&i