Dřevěné altány

zahradni altany

5502 7f557cd0927ff0b9f2b1548fe0da015e

3sloupce altany

 

  • Při objednávce speciálního nátěru ošetříme altán dvouvrstvou impregnací, která prodlouží životnost a minimalizuje údržbu altánu.
  • Montážní návod obsahující nákresy jednotlivých kroků montáže, dostane každý zákazník k altánku ve standardní verzi. Montáž snadno zvládnou dvě osoby bez předchozích zkušeností - už za pouhé 2 hodiny. Pokud se vám však do montáže svépomocí nechce, nemáte čas, můžete vše nechat na našich zkušených pracovnících.
  • Dřevěný altán už v základu obsahuje MASIVNÍ POSEZENÍ složené z pěti lavic a jednoho stolku, které se montuje na nosné hranoly altánu, ten je tak ještě pevnější. Kutilové, kteří ho chtějí udělat po svém, pak určitě ocení možnost objednat si variantu bez posezení.
  • Altán se kotví do předem připravené podlahy - zhotovuje zákazník. Betonový základ je rovněž možné nahradit elegantní dřevěnou podlahou s impregnací, kterou altán na přání vybavíme.
  • Podklad pod dřevěný altán - zákazníci nejčastěji připravují podklad z betonu nebo zámkové dlažby. Ve tvaru kruhu, čtverce nebo šestiúhelníku. Pro jeho přípravu nejsou stanoveny žádné podmínky. Krmně jediné. Tou je co největší vodorovnost plochy, kam bude altán umístěn, aby vypadal tak, jak má - elegantně a poskytl vám naprosté pohodlí.

baner masakr cen maly

5506 d2494f08ca3104cac0600ea5c0240673

Zajímáte se o altány ? Napiště nám Vaše dotazy.  

{component url='index.php?option=com_contact&view=contact&i