levna pergola palram 3

 

Levné zastřešení z hliníku značky Palram

Značka Palram je známým výrobcem kvalitního a zároveň levného zastřešení automobilů a pergol s povrchovou úpravou, která zajišťuje maximální ochranu před nepříznivými klimatickými vlivy a korozí. Udržují si tak dlouhotrvající krásný vzhled, jsou bezúdržbové a jejich životnost dosahuje i více než čtvrt století.

prohlédnout akční nabídku přístřešků

Součástí zastřešení teras a automobilů Palram, je i nezbytná, moderní střecha z odolného, stálobarevného a elegantně vypadajícího polykarbonátu s UV ochranou, která také nevyžaduje žádnou pravidelnou údržbu.

Levné zastřešení - Pergoly

 

V případě pergoly vás tak polykarbonátová deska ochrání před nepříznivými vlivy slunečního záření, poskytne chladivý stín během horkých letních dní nebo úkryt před deštěm. A umožní vám tak v příjemném prostředí trávit volný čas kdykoliv budete chtít, bez ohledu na počasí

 

Levné zastřešení  - pro auto

Přístřešek pro auto, neboli carport, pak automobil ochrání před rozmary počasí, brání blednutí laku vlivem přímého slunečního záření, vzniku korze, a také vysokých teplot v interiéru vozu. Které jsou pro cestující velmi nepříjemné a zároveň mohou poškodit jeho na teplo citlivé části.

Snižují tak riziko investic do oprav či estetických úprav automobilu a prodlužují jeho životnost.

 

Levné zastřešení Palram a jeho další výhody?

Kromě nulových nároků na údržbu, moderního designu a dlouhé životnosti, jsou to především rychlá a snadná montáž svépomocí, bez předchozích zkušeností, mobilita a výhodná cena.

Levnou hliníkovou pergolu nebo přístřešek, totiž koupíte už za cenu mezi 20 a 40 tisíc korunami. Ve srovnání se zděnou garáží nebo pergolou na míru, tedy skoro zadarmo.