Nejširší nabídka - přístřešky na dřevo

nabidka pristresky

www.Hotove-Drevniky.cz 

Topení dřevem je nejen ekologické, ale především ekonomické, oproti plynu a elektřině ušetří vám tak ušetří i několik tisíc korun měsíčně. Obzvláště pak v zimních měsících, kdy se jedná o nejvýhodnější variantu vytápění. Přístřešky na dříví – pro ještě výhodnější vytápění

akční nabídka přístřešků na dřevo


Abyste ušetřili opravdu maximum, je nezbytné, aby bylo dřevo suché. S tím souvisí správné skladování v suchém a krytém prostředí se zajištěnou cirkulací vzduchu, které zabrání provlhnutí, vzniku plísní... Nejlepším možným řešením jsou přístřešky na dřevo, které toto vše poskytují a zajistí. A sníží vlhkost dřeva z běžných 25-50% až na pouhých 10%. Nejen, že se tím stane topení dřevem ještě výhodnější, ale také se sníží množství riziko zanesení komínu.

Jaké přístřešky na dřevo jsou nejvýhodnější?
Mezi nejoblíbenější pak patří ocelové a hliníkové přístřešky na dřevo, které vynikají dlouhou životností v řádu desítek let, nulovými nároky na údržbu a moderním designem. Zároveň širokou nabídkou rozměrových variant pro uskladnění menšího, ale i většího objemu dříví. Snadno si tak vyberete přesně takový dřevník, jaký potřebujete. Naše nabídka dřevníků je toho důkazem.

20130720 081821pristresek na drevo siebau

Další důležité informace: ceny, popisy, návody, foto, videa, způsob objednání jsou uvedeny v záložkách níže.