zastreseni pro kone 1

Stejně jako my, lidé, potřebují i koně místo, kam se mohou schovat před velkým vedrem, deštěm či větrem. To vše jim zajistí přístřešky pro koně a další hospodářská zvířata. Poskytnou chladivý stín a suché místo při dešti.

Během úmorných letních veder, jakým mohou být zvířata na pastvách vystavena, pak také přístřešky pro zvířata snižují riziko přehřátí organismu, které vede až k poškození zraku zvířete. Stinné prostředí přístřešku zároveň poskytuje útočiště před dotěrnými mouchami a jiným hmyzem.

prohlédnout akční nabídku přístřešků

Typy přístřešků

Na výběr jsou jak stálé, tak i mobilní přístřešky pro koně, které umožňují libovolný přesun z místa na místo, podle potřeby a pohybu zvířat. A lze  je využívat celoročně. S mobilitou souvisí také rychlá a nenáročná montáž, která nevyžaduje povolení.

 

Přístřešky pro zvířata a jejich další využití

Přístřešek pro koně a jiná zvířata, však nemusí sloužit pouze pro ustájení. Poskytuje také vhodné místo pro uskladnění krmiva nebo steliva, případně techniky...

 

Další důvod, proč zajistit přístřeší?

Kromě toho, že jsou přístřešky pro zvířata přínosné a poskytují zvířatům ochranu, je zajištění přístřeší v podobě stájí a přístřešků stanoveno zákonem, nemají li hospodářská zvířata pobývající trvale na pastvyně, či během veder... možnost úkrytu před rozmary počasí, je to klasifikováno jako týrání zvířat a hrozí postih, které mu je jistě lepší se přdem vyhnout tím, že potřebný přístřešek za koupíte.