sp orion1350


Jak se zbavit kaluží, sněhu a dalšího nepořádku přímo přede dveřmi, jednou pro vždy? Snadno. Řešením jsou přístřešky nad dveře. Které vás toho všeho zbaví, ochrání dveře i dveřní lak, před nepříznivými vlivy, zašpiněním, prodlouží jejich životnost… a ještě oživí celý vchod.
Přístřešky nad dveře se tak s oblibou používají jak pro zastření vchodu rodinného domu, vstupu do garáže, tak i do restaurací, bytových domů a dalších městských i soukromých objektů.

 

Přístřešky nad dveře - používané materiály a typy provedení


Pro výrobu vchodových přístřešků, se používá celá řada různých materiálů. Především je to dřevo a hliník, který má oproti dřevu zásadní výhodu v tom, že je téměř 100% bezúdržbový a má dlouhou životnost v řádu desítek let. Nemusíte tedy pravidelně provádět žádné lakování ochrannými nátěry a podobně. Díky kvalitní povrchové úpravě si totiž hliníkové přístřešky nad dveře udržují dlouhotrvající krásný vzhled.

prohlédnout akční nabídku přístřešků


Kolik přístřešky nad dveře stojí?


Cena vchodových stříšek se odvíjí především od designu a použitého materiálu, přístřešek však může být váš už za cenu mezi 3 až 10 tisíci korunami, tedy téměř zadarmo.
Na výběr pak máte přístřešky s plochou, sedlovou i obloukovou střechou z hliníku, polykarbonátu nebo plexiskla a dalších odolných a elegantně vypadajících materiálů. Případně můžete zastřešení vchodu doplnit o praktický boční panel.
Nabídka je tedy nebývale široká a možností mnoho, vybere si tak opravdu každý, vy určitě také.

Nejšriší nabídka vchodových přístřešků 

www.Hotove-Vchodovestrisky.cz