Přístřešek pro kuřáky

Na krytých zastávkách, ale i v mnoha firmách je kouření zakázáno. Kuřákům tak často nezbývá nic jiného, než si venku vyhledat nějaký odlehlý a zaprášený koutek a tam si konečně zapálit. Za slunečného a teplého počasí to nemusí být až takový problém, ale co když je zima, prší, fouká vítr? V tom případě už představa postávání venku dvakrát příjemná není…

Přístřešky pro kuřáky - pro pohodlné kouření bez omezování

Řešením jsou přístřešky pro kuřáky, které vyřeší dva problémy jednou ranou. Ochrání kuřáky před nepřízní počasí, ale zároveň zřetelně vymezí kuřácký prostor a tím chrání i kolegy či náhodné kolemjdoucí nekuřáky.

Kuřákům zároveň poskytují maximální komfort, který jim umožní si pravidelnou cigaretu naplno a nerušeně vychutnat. Nedílnou součástí jsou totiž nejen různě stylově pojaté popelníky, přístřešky pro kuřáky je možné doplnit také o odkládací polici, pohodlné lavičky a další praktické příslušenství zvyšující uživatelský komfort.

Přizpůsobitelnost a kvalita

Moderní přístřešky pro kuřáky navíc vynikají svým současným a elegantním designem, takže se výborně hodí do jakéhokoliv prostředí, od firemního sídla, parkovišť supermarketů, ploch MHD až po parky a mnoho dalších prostor.

akční nabídka přístřešků pro kuřáky

Současně jsou snadno přizpůsobitelné a rozšiřitelné. Na výběr jsou jak menší, tak prostornější přístřešky pro kuřáky s plochou, rovnou nebo sedlovou střechou v různých designových provedeních. A díky kvalitním materiálům (ocel, hliník, polyakrylát, polykarbonát…), jsou téměř 100% bezúdržbové a mají dlouhou životnost.

Přístřešky pro kuřáky najdete i v naší nabídce, stačí si jen vybrat.

 

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Nezávazná poptávka

Zadejte jméno.

Zadejte vaše příjmení

Zadejte telefon

Zadejte email

Zadejte o co máte zájem

Neplatný vstup

Bez souhlasu nemůže být požadavek odeslán

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.