Zastřešení na auto

ardadia pristresek1

Existuje moderní, levný a rychlý způsob, jak ochránit váš automobil před nepřízní počasí, blednutím laku, korozí a zajistit tím jeho dlouhou životnost? Jistě, že ano. Je jím zastřešení na auto tzv. carport. Druhů zastřešení na auto je celá řada, od dřevěných, ocelových až po hliníkové, s jedním stáním i dvěma či třemi a více parkovacími místy… Mezi jejich největší výhody patří především to, že jsou o několik desítek až stovek tisíc korun levnější, než stavba zděné garáže. Hliníkové designové zastřešení na auto a ocelové přístřešky jsou navíc téměř 100% bezúdržbové, ošetřené povrchovou úpravou, díky níž vydrží chránit váš automobil celá desetiletí.

prohlédnout akční nabídku přístřešků

Montáž zastřešení na auto je pak otázkou jediného dne, ale i pouhých pár hodin. A ve většině případů nevyžaduje stavební povolení (dle zastavěné plochy a stavebního zákona). K jejich ukotvení pak zpravidla postačí jen malé, nebo dokonce žádné základy. Zastřešení pro automobil tak šetří váš čas i peníze. Střechu většiny carportů, zejména těch hliníkových, tvoří bezúdržbový a vysoce odolný polykarbonát, tedy nejmodernější krytina, jakou je možné v současnosti pro zastřešení na auto použít.

Nejširší nabídka přístřešků na auto naleznete  www.hotove-pristresky.cz

zastreseninaauto

Střecha může být jak plná, tak částečně i zcela průhledná. Rozšířená o různé estetické i praktické prvky. Totéž platí o možnosti rozšířit carport o boční panely, které vůz ochrání před bočním větrem nebo zvědavými pohledy sousedů…  U drtivé většiny modelů, je dále možný výběr barvy hliníku, střešní krytiny nebo obojího současně. Zastřešení na auto tak snadno a do detailu přizpůsobíte vlastním představám.