Zastřešení terasy

1459 fbc158480952e949560e11742b8e82ec

Jistě budete souhlasit, s tím, že krásný slunečný den je nejlepší trávit venku na čerstvém vzduchu, ideálně v pohodlí vlastní zahrady.  Jenže co dělat, když vám relaxaci na terase překazí náhlá přeháňka, příliš silné slunce… pokud je terasa nezastřešená, nejspíše se odeberete do dovnitř domu. Škoda, nemyslíte?

Určitě ano. Přitom řešení, jak si posezení na terase naplno vychutnat téměř za jakéhokoliv počasí, je neuvěřitelně snadné. Je jím zastřešení terasy.

akční nabídka zastřešení terasy

Markýza, pergola nebo zimní zahrada?

Možností, jak zastřešení terasy provést je pak hned několik. Pokud vás neosloví markýza, můžete dát přednost dřevěné nebo levné a moderní zahradní pergole z hliníku, která navíc nepotřebuje téměř žádnou údržbu, vydrží vám celá desetiletí, klidně i více než čtvrt století a zároveň nabízí i další možnosti využití, jako je poskytnutí krytého stání pro auto ve chvíli, kdy zrovna na terase netrávíte čas… a dělá celé své okolí i dům atraktivnější a zajímavější.

Pokud si ale budete chtít pod pergolou posedět a zrelaxovat také na podzim nebo rovnou v zimě, nejspíše vám nebude zrovna příjemně, chladné počasí přeci jen zažene do tepla domova většinu z nás.

I v tomto případě ale existuje snadné a navíc vysoce elegantní a praktické řešení, je jím vytápěná zimní zahrada, která kromě zastřešení terasy a příjemného prostoru k odpočinku, zábavě i práci, současně rozšiřuje obytnou plochu domu. Za předpokladu, že je jeho přímou součástí a nenachází se mimo něj, kdesi v prostoru zahrady. 

Možností zastřešení terasy je tedy skutečně dost. A záleží jen na vás, jestli dáte přednost levnějším typizovaným řešením nebo pergole či zimní zahradě na míru. U nás si vyberete vždy.

 

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Nezávazná poptávka

Jméno *
Zadejte jméno.

Příjmení *
Zadejte vaše příjmení

Telefonní číslo *
Zadejte telefon

Email *
Zadejte email

Mám zájem o: *

Zadejte o co máte zájem

Popis požadavku
Neplatný vstup

Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.

*
Bez souhlasu nemůže být požadavek odeslán

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.