1459 fbc158480952e949560e11742b8e82ec

Máte za sebou perný den a chcete si odpočinout venku, na terase, ale vypadá to, že by mohlo, začít poprchávat? Konec, smůla, nezbývá než zase vysedávat uvnitř… Omyl. Tento zdánlivě velký problém, totiž hravě a elegantně vyřeší zastřešení verandy. Které vás ochrání před rozmary počasí a umožní si užívat komfortu zahradní verandy, kdykoliv vás napadne.

prohlédnout akční nabídku přístřešků

 Hliníkové zastřešení verandy, jaké jsou jeho výhody?

Nejpopulárnější je jednoznačně hliníkové zastřešení verandy. Proč? Oproti dřevěné variantě, je naprosto bezúdržbové a jeho životnost přesahuje i přes 30, 40 a více let. Zároveň nabízí nejširší výběr a možnosti přizpůsobení téměř, ale také úplně na míru vašim osobním požadavkům a prostorovým možnostem terasy.

Zastřešení verandy tak může být malé, velké, vybavené praktickými a elegantními bočními panely, s různými barevnými odstíny hliníku i střešní krytiny.

Jako střešní krytina zastřešení verandy z hliníku, se pak používá především extrémně odolný, nerozbitný, stálobarevný polykarbonát v neprůsvitné i čiré variantě. Představuje totiž nejmodernější střešní krytinu, jakou lze dnes pro zastřešení terasy použít. Druhým nejpoužívanějším materiálem pro tyto účely, je bezpečnostní sklo, které už tak luxusní dojem a komfort pergoly pozvedne ještě o úroveň výše.

V naší nabídce, tak najdete jak levné hliníkové zastřešení Palram, tak luxusní hliníkové zastřešení terasy na klíč za výhodnou cenu. Stačí si jen vybrat. Nebo nás rovnou kontaktujte, rádi vám s výběrem pomůžeme, poradíme a zodpovíme vaše dotazy.